ב"ה יום רביעי, י"ז שבט תשע"ט | 23.01.19
צילום: שטורעם.נט
45 איש מווינה חוו סוף שבוע רוחני בחצרות קודשינו

45 איש מחברי קהילת 'בית הלוי' ובית חב"ד ווינה חתמו בתחילת השבוע סוף שבוע רוחני בחצרות קודשינו יחד עם השלוחים שלהם והמשפיע הרב מיכאל טייב, במהלכו חוו הם חוויה רוחנית שהשאירה בהם חותם של ממש
מערכת שטורעם

'נוסעים לרבי'. זה היה סלוגן הנסיעה של 45 איש מחברי קהילת 'בית הלוי' ובית חב"ד בווינה שחתמו בתחילת השבוע את מסעם לחצרות קודשנו, זאת לאחר סוף שבוע חסידי חוויתי בסמיכות לאוהל הקדוש.

במהלך ימי המסע שבתו חברי הקבוצה בבתי הארחה הסמוכים לאוהל הקדוש, שם גם שבתו הם בשבת יחד עם המשפיע הרב מיכאל טייב שליווה את הקבוצה לכל ימי המסע.

שבת מברכים בסמיכות לד' אמות, הייתה לחוויה עילאית ורוחנית עבור המשתתפים, כאשר סעודת ערב שבת הפכה להתוועדות שנמשכה אל השעות המאוחרות של הלילה, כשביום לאחר התפילה ישבו חברי הקבוצה להתוועדות שנמשכה עד צאת השבת.

בערב שבת, התיישבו חברי הקבוצה לכתוב פ"נ ובנוסף פ"נ כללי בשם כל חברי הקבוצה, ובו בקשת ברכה עבור כל בני הקהילה היהודית בווינה. "קריאת הפ"נ בערב שבת, היה מעמד מרגש שלא אשכח לעולם", מספר אלירן, אחד מחברי הקבוצה.

את יום שישי הקדישו חברי הקבוצה לביקור בבית חיינו – 770, חדר הרבי, ספריית אגודת חסידי חב"ד, בית הרבי וסיור מיוחד במוסד לתקשורת יהודית חינוכית – ג'אם, שם התוודעו הם למלאכת השימור של הארגון בכל הקשור לתמונות ותורת הרבי, וכן צפו בקטעי וידאו בפרסום ראשון.

את המסע חתמה התוועדות 'מלווה מלכה' רבתית בשכונת קווינס. "עברנו כאן ימים של אחדות רוחנית לקראת קבלת התורה בחג השבועות", מסכם אחד המשתתפים, "הנסיעה הזו שינתה לי את החיים", הוא אומר.

המסע המיוחד נערך בזכות השליח הראשי לווינה, הרה"ח יעקב יצחק בידרמן ובעזרתו של מנהל מרכז 'בית הלוי – חב"ד', הרב פנחס גדילוב, כשאת את המסע הפיק בנצי ששון מחברתGO Kosher Travel.

ג' בסיון תשע"ח