ב"ה יום שלישי, ו' תמוז תשע"ח | 19.06.18
במעלות סולם התפילה
במעלות סולם התפילה צילום: שטורעם
רחובות: סיום השנה באווירה חגיגית

מסיבת הסיום ברחובות התקיימה בסימן 'התפילה' ● הצורך בעבודת ה' זו תפילה בלימוד ובהנהגה חסידית ● גם שיפוץ ושדרוג מראה החצרות ובניין התלמוד תורה עלה על הפרק ● והגרלה על כרטיס טיסה לאב ובנו ● לכל הפרטים ולתמונות מהאירוע החגיגי
מערכת שטורעם
אוירה חגיגית אפפה את חצר ת"ת חב"ד רחובות במסיבת הסיום שהתקיימה בסימן "התפילה" - תהא שנת עבודה שבלב זו תפילה.

לקראת ערב, נהרו מאות ההורים והתלמידים לערב שכולו הוקרה על הצטיינות בשינון בע"פ, בהנהגה חסידית ובהצטיינות במבצעי צבאות ה' במשך השנה.

הרב אמיר הרץ, מנהל הת"ת פתח את הערב במילות תודה להורים, למחנכים ולתלמידים על השותפות החינוכית ועל הצורך להוסיף בעבודת ה' זו תפילה, בלימוד ובהנהגה חסידית.

ר' אפרים קמיסר, נציג ההורים ומוועד ההורים של הת''ת ברך את צוות ההוראה וההנהלה על עשייה ברוכה במשך כל השנה ושיתף את כולם בהכנות לשיפוץ ושדרוג מראה החצרות ובניין הת''ת.

הרב אלימלך שחר, מנכ"ל המוסדות, הקריא את מכתבו של הרבי מט"ו בסיון ה'תשי"א, בו הרבי הדגיש כי ימי הקיץ "אין משמעם חופש והפסק ח"ו מלימוד תורה" וקורא להמשיך ולמלא את השעות הפנויות לתורה ביתר שאת וביתר עוז.

הרב מנחם מענדל גלוכובסקי רב הקהילה בירך את התלמידים והוריהם

המקהלה פצחה, בליווי תזמורת כינורות ומלודיקות, בשירת פרקו של הרבי.

במהלך חלוקת תעודות ההצטיינות, הגיע רגע מרגש בועלו לבמה תלמידים מכיתות ז-ח שהצטיינו במבצע החסידי השנתי 'נוסע מתמיד' בארגון סגן המנהל ר' דניאל טרעגער לקבלת תעודות הצטיינות, ובהגרלה ביניהם על כרטיס טיסה לרבי אב ובנו בתרומת הנגיד החסידי ר' שמואל אייזנברג.

דממת אלחוט אחזה במאות האורחים והתלמידים עד להודעה הדרמטית כי התלמיד אליהו דביר כהן זכה בכרטיס טיסה לרבי יחד עם אביו.

לאחר הופעת התלמידים בהצגות ובשירה בנושא "תפילה מלב של ילד", הגיע ה"קינוח" המיוחד בו הוקרן בהקרנת בכורה הסרט "שומע תפילה", בהפקת המורה המוסיקאי החסידי ר' מרדכי ברוצקי בביצוע מאות מתלמידי הת"ת בצורה מרגשת ומעוררת השראה.

אכן הורגש כי המסר "עבודה שבלב" הופנם וחדר עמוק לכל המשתתפים בערב זה.

כ"ג בתמוז תשע"ז