ב"ה יום שלישי, ח' סיון תשע"ח | 22.05.18
הצוות האיכותי והמסור
הצוות האיכותי והמסור צילום: שטורעם
ערב הוקרה לארגון ה'אחים שלי' לילדי השלוחים

יוסי עומד ליד הטלפון ואומר הלוואי והוא כבר יתקשר ● הוקרה לצוות האיכותי שהתמסר כולו לחינוכם של ילדי השלוחים ● על תוכנית הדגל של חברותות למאות ילדי שלוחים בכל העולם ● לפרטים ולתמונות מהאירוע הכנסו
מערכת שטורעם

לאחר שנה של התמסרות והצלחה, התכנסו יחד המדריכים בתוכנית 'אח שלי' לערב הוקרה, בו סיכמו את השנה החולפת והחלו בהכנות לשנה הבאה.

במהלך השנה האחרונה הוקמה בארגון My Shliach הפועל עם ילדי השלוחים, מחלקה מיוחדת לבני השלוחים דוברי השפה העברית. הארגון שהוקם ומנוהל על ידי הרב משה קוטלרסקי, תחת המרכז לענייני חינוך suite302 מעניק לילדי השלוחים תמיכה בגשמיות וברוחניות באמצעות התכניות הרבות והמגוונות.

תוכנית הדגל של הארגון, הינה תוכנית חברותות המעניקה לכל בן ובת של שליח חונך אישי איתו הם יוכלו לשוחח וללמוד. התוכנית שקרויה 'אח שלי' לבנים ו'אחות שלי' לבנות, מאפשרת לשליחים הצעירים לראות בחברותא אח/ות גדול/ה אותם ניתן לשתף בחוויות השליחות הרבות, כמו גם באתגרים.

"נחלנו הצלחה רבה במהלך השנה האחרונה במחלקה לדוברי השפה העברית שניהלו דובל'ה הלפרין ורעייתו. ואנו עסוקים כעת בלמנף ולהרחיב אותה לקראת השנה הבאה" מוסר הרב מענדי שאנוביץ מנהל הארגון.

בתוכנית החברותות של דוברי העברית היו 75 חונכים וחונכות כשבמבצעים העונתיים השתתפו יותר מ 300 ילדי שלוחים.

ביטוי קטן להצלחתה של התוכנית ניתן לראות במילים הבאות שכתב השליח הצעיר ז. רופו מהעיר קאסטרמה לחברותא שלו: "אתה החבר הכי טוב שלי!!"

כמו כן השלוחה מ. דייטש שכתבה למשרדי הארגון: "הייתי צריכה להסריט לכם איך יוסי עומד ליד הטלפון ואומר הלוואי והוא כבר יתקשר. ישר כח גדול!

הצוות האיכותי שנבחר בקפידה מבין תלמידי הישיבה בכפר חב"ד התמסר כולו לחינוכם של ילדי השלוחים ובאירוע הוענקה להם על כך תשורה מיוחדת בעד עבודתם החשובה.

הערב נחתם בדבריו של מנהל suite302 הרה"ח מענדי קוטלרסקי שנמסרו למדריכים על דבר האחריות והזהירות הגדולה הנדרשת בחינוכם של ילדי השלוחים.

לארגון My Shiach תוכניות רבות ומגוונות לילדי השלוחים, ניתן לצפות בפרטי התוכניות על ידי כניסה לאתר הארגון: לחצו כאן

כ"א בתמוז תשע"ז