ב"ה יום ראשון, ז' אייר תשע"ח | 22.04.18
צילום: שטורעם.נט
נעים להכיר: 'במעגלי החסידות' - חסידות חב"ד לילדים

חב"ד ידועה כחסידות רבת תוכן עם מגוון מושגים רחב ועם היסטוריה רבת שנים - החל מימי הבעש"ט מייסד החסידות דרך אדמו"ר הזקן עד הרבי נשיא דורנו ● אך איך מעבירים את כל זה לדור הבא בצורה חווייתית? ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם

לחברת 'ישראטויס', החברה המובילה בענף משחקי היהדות לילדים, הפתרונים. בחברה החליטו על יצירת המשחק 'במעגלי החסידות' - משחק הטריוויה המקיף ביותר על חסידות חב"ד.

בחברת 'ישראטויס' הבינו את הצורך של רבים מלקוחותיהם הנמנים על החסידות, להקנות ולהעביר את החומר הרב לילדיהם, אך מפאת חוסר זמן וקצב החיים, העניין מתפספס, "במעגלי החסידות" עונה בדיוק על הצורך הזה.

"מדובר ב'אנציקלופדיה חב"דית' מקיפה ומעניינת, וגם מי שעדיין לא מתמצא בכל הנושאים יוכל ללמוד ולהכיר את החסידות", אומר שניאור ג'רופי, סמנכ"ל חברת 'ישראטויס' ובעצמו חסיד חב"ד. "אך טבעי הדבר שחברת 'ישראטויס', שאלפי חסידי חב"ד נמנים על קהל לקוחותיה, ושבתי חב"ד בארץ ובעולם קרובים לליבה, תפיק ותפתח מוצרים בעלי זיקה חבדי"ת באיכות ובתוכן ללא פשרות.

במשחק, שהושק לרגל י' שבט, מקובצים אלפי מושגים והנהגות, ווארטים ומעשיות, חסידים ואנשי מעשה, ניגונים ועוד מגוון רחב של נושאים, והכל דרך משחק משפחתי חווייתי ומעשיר. המשחק, מכיל 288 כרטיסים עם מעל ל- 1700 שהוגו ונערכו ע"י מיטב המוחות החב"דיים.

כל המשפחה תיהנה לשבת לשחק, ועל הדרך ילמדו ויכירו מושגים וירכשו ידיעות על אדמור"י חב"ד, תורת חב"ד ועוד מגוון נושאים.

משחק חובה בכל בית יהודי ובוודאי אצל אנ"ש.

ניתן להשיג כעת: בחנויות המשחקים, בחנויות הספרים, ב'יודאיקה' וברשתות.

י"א בשבט תשע"ז