ב"ה יום רביעי, י"ז שבט תשפ"ב | 19.01.22
קנו ב'עוף אנ"ש' ואולי תזכו בקניות לשנה (פ)

"עוף אנ"ש" ממשיכים במבצע חסר התקדים במסגרתו אתם יכולים לזכות בקניות לשנה שלמה ב"עוף אנ"ש" על חשבון החברה ● בהגרלה השבועית שנערכה בתאריך י"ט בשבט זכו משפחות: כרמון, הורביץ ורחמנפור ● בהגרלה השבועית שנערכה בתאריך כ"ו שבט זכו משפחות גינזבורג ואניג'ר ● בחודש האחרון השיקה החברה סדרת פסטרמות בטעמים שונים ● כל הפרטים
שטורעם צרכנות

אם תמיד חלמתם לעשות קניות בלי הצורך לשלם עליהם, ולא פעם אחת אלא שנה שלמה! עכשיו זו ההזדמנות שלכם להגשים את החלום!

"עוף אנ"ש" ממשיכים במבצע חסר התקדים במסגרתו אתם יכולים לזכות בקניות לשנה שלמה ב"עוף אנ"ש" על חשבון החברה, הזוכה במקום הראשון יקבל מדי חודש, במהלך שנה שלמה, שובר בסכום של 770 ₪ לקניות ממגוון המוצרים הקפואים של "עוף אנ"ש".

הזוכה במקום השני יזכה בשובר קניה חד פעמי בסכום של 770 ₪ לקניות ב"עוף אנ"ש" ובנוסף מדי שבוע במהלך חודש המבצע תתקיים הגרלה, ו-3 זוכים יקבלו שובר על סך 400 ₪ ב"עוף אנ"ש" כל אחד!

איך זוכים? רוכשים ב-300 ₪ ומעלה, ועל כל קניה אתם נכנסים להגרלה הגדולה ולהגרלה השבועית. ככל שתקנו יותר תגדילו את הסיכוי שלכם לזכות.

בהגרלה השבועית שנערכה בתאריך י"ט בשבט זכו בשוברים על סך 400 ₪ כל אחד: משפחת כרמון מגדרה, משפחת הורביץ מכפר וורבורג ומשפחת רחמנפור מראשל"צ. בהגרלה השבועית שנערכה בתאריך כ"ו שבט זכו משפחת גינזבורג מת"א בזכייה כפולה בעקבות קניה גדולה, ומשפחת אניג'ר מבת ים.

חגיגה של טעמים

אתם מוזמנים להכיר חגיגה חדשה של טעמים בסדרת המוצרים החדשים מבית "עוף אנ"ש" בכשרות מהודרת ואיכות משובחת. מגוון המוצרים החדשים הינו פרי עבודה של חודשים רבים על מנת שאתם תוכלו ליהנות ממוצרים ברמת איכות וכשרות ללא פשרות!

סדרת המוצרים החדשה כוללת פסטרמה משובחת במגוון טעמים מדהימים: פלפל, ברביקיו, דבש, אפויה, כפרית. עוד בסדרת המוצרים החדשים נקניק סלמי, קבנוס, מיני קבנוס, קישקע בשרי וכבד צלוי. כל המוצרים בכשרות המהודרת של הרב יורקוביץ שליט"א שקנתה לה שם של דבר באמצעות הקפדה מחמירה של קלה כבחמורה.

אתם מוזמנים ליהנות ממשלוח שיגיע עד פתח ביתכם, בלי צורך לבזבז זמן וכסף מיותרים. מחלקת ההזמנות של "עוף אנ"ש" מחכה להזמנות שלכם בטלפון 03-688-70-70 או באתר www.of-anash.co.il

ד' באדר תשע"ה