ב"ה מוצאי ש"ק, ו' חשוון תשפ"א | 24.10.20
הפקת ענק: סידורי היקר; חיים וחנה במעגל השנה

הפקה חסרת תקדים בחב"ד: הוצאת "מלכות הכתר" מפתיעה ומגישה לכבוד חג הספרים ה' טבת - 2 ספרי פלסטלינה מרהיבים, פרי ידיו של אמן הפלסטלינה ברוך הכישרון ר' בנימין וילהלם ● לצפייה בדוגמאות מהספרים ולכל הפרטים
מערכת שטורעם

הפקה חסרת תקדים בחב"ד: הוצאת "מלכות הכתר" מפתיעה ומגישה לכבוד חג הספרים ה' טבת - 2 ספרי פלסטלינה מרהיבים, פרי ידיו של אמן הפלסטלינה ברוך הכישרון ר' בנימין וילהלם.

"חיים וחנה במעגל השנה" - הספר הצבעוני שמוגש בפורמט אלבומי ענק מכיל סיפורים סביב מעגל השנה וחגי ישראל. סיפורו של כל חג מסופר בחרוזים קלילים שיצאו מקולמוסה של אמנית המילה הכתובה גב' עטל בוחנק. הטקסטים מלווים בתמונות פלסטלינה מרהיבות עין שנבנו בידי האמן ר' בנימין וילהלם.

הספר השני הוא "סידורי היקר" סידור תפילה לילדים ע"פ נוסח האריז"ל, המלווה כולו בתמונות פלסטלינה. לראשונה בתעשיית הסידורים לילדי חב"ד, מכיל הסידור, מלבד תפילת השחר וברכות, גם את "שער החגים" בו מופיעות ברכות והתפילות העיקריות הנאמרות בחגי ישראל, בליווי תמונות פלסטלינה מדהימות הממחישות את החג.

הסידור המפואר והיוקרתי המכיל 64 עמודים צבעוניים, נמכר במחיר חסר תקדים שטרם נראה כמותו בחב"ד: 25 ₪ בלבד.
בעוד כשלושה שבועות יופיע הסידור המיוחד גם במהדורה מנוילנת ויימכר לגני ילדים במחיר מוזל במיוחד.

מנהל הוצאת "מלכות הכתר", לוי גרונר, אומר כי ההשקעה העצומה בפרויקט הכפול מוכיחה את עצמה ב"ה, ובימים האחרונים נרכשו עותקים רבים מהספרים החדשים.

"2000 העותקים הראשונים של הסידור, נמכרים במהירות מסחררת, הן בשל איכות הסידור והן מפאת מחירו המוזל. לא הופתענו מהביקוש העצום לזוג הספרים ובימים אלו אנו כבר עובדים על הדפסת מהדורה נוספת".

את הספרים ניתן להשיג בכל חנויות הספרים. הפצה ראשית: חיש, קה"ת.

■ לרכישה ישירה באתר יודאיקה - לחצו כאן!

■ לצפייה בדוגמה מהספר חיים וחנה במעגל השנה - לחצו כאן!

■ לצפייה בדוגמה מהספר סידורי היקר - לחצו כאן!

כ"ד בכסלו תשע"ה