ב"ה יום רביעי, י"ז שבט תשפ"ב | 19.01.22
הספרים החדשים
הספרים החדשים צילום: שטורעם.נט
2 חלקים של "קומיקס הסיפור החסידי" במחירים שוברי שוק

הוצאת "מלכות הכתר", שהוציאה לאור עד כה כ-20 ספרי ילדים בעברית ובאנגלית, מפתיעה ומשיקה 2 ספרי קומיקס חדשים: 2 חלקים בסדרה "קומיקס הסיפור החסידי", המכילים מבחר סיפורים חסידיים מרתקים שהתרחשו עם נשיאי חב"ד, עם הוראות בעבודת ה' שהפיק הרבי מהסיפור ומסר רלוונטי לקורא הצעיר, והכל בעיבוד קומיקס חווייתי ומרתק ● מנהל ההוצאה לוי-יצחק גרונר מספר בשיחה ל'שטורעם' על ההפתעה במחיר ועל הצפוי בחודשים הקרובים
מערכת שטורעם
הוצאת "מלכות הכתר", שכבר הספיקה להוציא לאור כ-20 ספרי ילדים בעברית ובאנגלית, מפתיעה ומשיקה 2 ספרי קומיקס חדשים. 2 החלקים בסדרה "קומיקס הסיפור החסידי", מכילים מבחר סיפורים חסידיים מרתקים שהתרחשו עם נשיאי חב"ד, עם הוראות בעבודת ה' שהפיק הרבי מהסיפור, ומסר רלוונטי לקורא הצעיר. והכל בעיבוד קומיקס חווייתי ומרתק.

ההפתעה הגדולה של ההשקה החדשה היא ללא ספק, המחיר. שני ספרי הקומיקס, שמודפסים על פורמט גדול, נמכרים במחיר לצרכן של 38 ש"ח ליחידה בלבד.

מנהל ההוצאה לוי-יצחק גרונר מדגיש בשיחה ל'שטורעם', כי המוטו המרכזי של הוצאת הספרים הוא הגשת תכנים חבדיי"ם לילדים ולנוער, במחיר הזול ביותר שמתאפשר ומבלי לפגוע באיכות ובטיב המוצר. ספרי "מלכות הכתר" מתאפיינים בהפקה איכותית ומפוארת, לצד תכנים חשובים שמעשירים את הידע של הקורא הצעיר. סדרת הספרים "מה שסיפר לי הרבי", ו"בעקבות סיפורי חז"ל", הספר "גוט יום טוב" על חגי חב"ד, ספר הקומיקס "עלילת הרופאים" הממחיש את אחד המופתים האדירים ביותר שחולל הרבי, הספר החדש "הרבי שלנו" - הם רק חלק מהספרים שיצאו-לאור ע"י ההוצאה וכבשו את מדפי הספרים בכל בית חבד"י.

אז איך בכל זאת המחיר כל-כך זול?

אנחנו, בהוצאת הספרים, מעדיפים להרוויח פחות אך למכור יותר. הנתונים בשטח מוכיחים כי ספר איכותי שמחירו זול, מוכר עותקים רבים. חשוב לנו מאוד שגם משפחות מעוטות יכולת, יוכלו לרכוש את ספרי הילדים של "מלכות הכתר".

ומה צפוי בהמשך?

בשבועות הקרובים תחשוף הוצאת "מלכות הכתר" בפני הקהל החבד"י ספרים רבים חדשים במגוון נושאים ייחודיים ומפתיעים.


את הספר ניתן לרכוש בכל חנויות הספרים המובחרות. הפצה ראשית: 'קה"ת' ו'חיש'.

>>> לצפייה בדוגמה מהספרים החדשים ולרכישה ישירה, לחצו כאן!

ט' בכסלו תשע"ה