ב"ה מוצאי ש"ק, י" שבט תשפ"א | 23.01.21
הרב עמאר וליצמן לצד ר' אברמי. משמאל: חיילים מתארחים בבית משפחת לרר
הרב עמאר וליצמן לצד ר' אברמי. משמאל: חיילים מתארחים בבית משפחת לרר צילום: שטורעם.נט
מפעל החסד של ר' אברמי לרר ● מיוחד

הראשון לציון, הגאון רבי שלמה משה עמאר, ביקר יחד עם חבר הכנסת יעקב ליצמן והעסקן הרפואי ר' אברמי לרר, בליווי מנכ"ל בית הרפואה 'ברזילי' הד"ר חזי לוי והרב יעקב אביטן, חבר מועצת העיר אשקלון, את החיילים הפצועים המאושפזים במקום. הרב, שהתרגש מאוד מעבודת הקודש של משפחת לרר, בירכם בלבביות ואיחל להם שנים של עושר, אושר, נחת ואריכות ימים ● גלריה
כתב 'שטורעם' בדרום

הראשון לציון, הגאון רבי שלמה משה עמאר, ביקר יחד עם חבר הכנסת יעקב ליצמן והעסקן הרפואי ר' אברמי לרר, בליווי מנכ"ל בית הרפואה 'ברזילי' הד"ר חזי לוי והרב יעקב אביטן, חבר מועצת העיר אשקלון, את החיילים הפצועים המאושפזים במקום. הרב, שהתרגש מאוד מעבודת הקודש של משפחת לרר, בירכם בלבביות ואיחל להם שנים של עושר, אושר, נחת ואריכות ימים.

הרב עמאר ור' אברמי עברו מיטה אחר מיטה, במטרה לעודד את הפצועים. ואכן, החיילים ומשפחותיהם בכו מהתרגשות למראה האורחים רמי המעלה שטרחו ובאו לברכם ולעודדם עד למיטת חוליים.

כל חייל קיבל שי תהילים מהודר מעור מבית היוצר של 'רובר' יחד עם סלסלת ממתקים ומזון כדי לשמח את לב הפצועים ומשפחתם.
מבצע חסד זה מצטרף למבצע חסד ענק ולעבודה מסביב לשעון במשך כל השנה של אברמי ובני משפחתו בעזרה רפואית ובכל הצרכים של החולים ובני משפחותיהם כולל צרכים רוחניים לחולים, למשפחתם ולצוות בית החולים.

הקרבה של בית לרר לבית הרפואה מאפשרת עזרה מיידית במשך כל היממה.

מספר הטלפון של אברמי מתנוסס על שלט מאיר עיניים בכל מחלקה, במודיעין ובחדר המיון.

מנכ"ל בית הרפואה הד"ר חזי לוי, שידיו מלאות עבודה ולא נח לרגע, סיכם במשפט אחד את כל הפעילות הזו "מפעל חסד של איש אחד".

כל מילה מיותרת.

 

 

ב' במנחם-אב תשע"ד