ב"ה יום שלישי, ל" שבט תשפ" | 25.02.20
הרב מברך את ראש העיר
הרב מברך את ראש העיר
שנה חדשה בעכו: ראש העיר התברך מרב קהילת חב"ד

מר שמעון לנקרי, ראש העיר עכו כמעט עשור, נוהג להגיע בערב כל חג ללשכתו של הרב נתן יצחק אוירכמן רב קהילת קודש חב"ד עכו ומנכ"ל המוסדות להתברך ולקבל כוחות חדשים ● גם בערב ראש השנה זו הגיע ראש העיר ללשכתו של רב הקהילה הרב נתן יצחק אוירכמן על מנת להתברך ולעשות ישיבת צוות עם הנהלת המוסדות, יחד עם הרב יוסף מקמל סמנכ"ל המוסדות והרב אברהם הרוש מנהל מוסדות חינוך חב"ד עכו ● ראש העיר: "הנני אסיר תודה לרבי ולשלוחיו על כל הברכות והניסים בחסדי השי"ת המלווים אותי בכל רגע ורגע"
מערכת שטורעם

כמנהגו של מר שמעון לנקרי ראש העיר עכו זה קרוב לעשור שנים להגיע בערב כל חג ללשכתו של הרב נתן יצחק אוירכמן רב קהילת קודש חב"ד עכו ומנכ"ל המוסדות להתברך ולקבל כוחות חדשים.

גם בערב ראש השנה זו הגיע ראש העיר ללשכתו של רב הקהילה הרב נתן יצחק אוירכמן על מנת להתברך ולעשות ישיבת צוות עם הנהלת המוסדות, יחד עם הרב יוסף מקמל סמנכ"ל המוסדות והרב אברהם הרוש מנהל מוסדות חינוך חב"ד עכו, כן הצטרפו לישיבת העבודה מר אוהד שגב מנכ"ל העירייה ומר יוסי לוזון אמרכל אגף החינוך. באסיפה נדונו המשך עבודת הקודש בשנה הבאה עלינו לטובה של שלוחי הרבי בעיר עכו לרווחת תושבי העיר וכן הסיוע שעיריית עכו תיתן ותוסיף על מנת לאפשר את המשך העבודה הפורייה והמבורכת למען תושבי העיר עכו.

הפעם ביקורו של ראש העיר נשא אופי מיוחד ויוצא דופן כשלמעשה ראש העיר בא להודות לרבי מליובאוויטש ולהרב נתן אוירכמן רב הקהילה על הברכות שקיבל בערב פסח האחרון שבחסדי השי"ת שלאחר שעות ספורות כשיצא מלשכתו של הרב אוירכמן וברכותיו מלוות אותו ניצלו חייו מניסיון ההתנקשות וב"ה לאחר תקופת החלמה שב ראש העיר לפעול במלוא הכוח והמרץ לטובת רווחת תושבי העיר.

במעמד זה ראש העיר הודה מקרב לב ואמר הנני אסיר תודה לרבי ולשלוחיו על כל הברכות והניסים בחסדי השי"ת המלווים אותי בכל רגע ורגע.

ד' בתשרי תשע"ד