ב"ה יום חמישי, כ"ה שבט תשפ"ב | 27.01.22
חב"ד אורג. צילום מסך
חב"ד אורג. צילום מסך
נתון מדהים: 20 מיליון איש ביקרו בחב"ד.אורג השנה

במכתב אישי שנשלח לשלוחי הרבי, תומכים וידידים של פורטל התוכן המרכזי של תנועת חב"ד ליובאוויטש - חב"ד.אורג, כותב דובר חב"ד בארה"ב ומנהל האתר, השליח הרב זלמן שמוטקין על נתונים מעוררי התפעלות, על ההצלחות בשנה האחרונה, והצורך בגיוס משאבים נוספים כדי להגיע לקהלים רחבים יותר עם אתר משופר ומשודרג מלא בתוכן יהודי המתפשט בחמש יבשות
מערכת שטורעם

הנה כמה נתונים שנחשפו לדוגמא: "ארבעה מיליון איש השתתפו ב"מסיבת חנוכה" הוירטואלית הגדולה בעולם באתר המיוחד לחנוכה.

במשך השנה ביקרו 20 מיליון איש באתר! בשבע שפות. לא מדובר רק בכניסות של אותו אדם מאותו מחשב, אלא בכתובות-IP שונות.

בין הגולשים הייתה גם  ב. צעירה שגדלה במנזר בלי לדעת על יהדותה. לפני שנה היא הגיעה לחב"ד.אורג ב"אקראי" והיא משתלבת היום בקהילה יהודית. לעומתה, מיכאל ט. למד בבי"ס יום ראשון, ולאחר הבר מצוה החליט שהיהדות אינה מתאימה לו. לאחר שנים, עם הכנה לנישואי תערובת, הם מצא את חב"ד.אורג בגוגל. כיום הוא שומר תורה ומצוות.

"רייאן ל. בזבז סכומי עתק על סמים, ובשעת האפס, לפני שהתאבד, הוא הגיע אלינו. הוא ביקש לבדוק אם יש בעולם אחד שאיכפת ממנו, והיינו שם עבורו".

"בט פ. מצאה מנוחת נפש באשראם בהודו. בחיפוש אחרי תשובות להתלבטות פילוסופית, היא מצאה אותנו, והיום היא משגרת לחברותיה דברי תורה מחב"ד אורג באופן קבוע".

"ברוס וג'קי ל. נפגעי הוריקן סנדי וללא קורת גג, נעזרים באופן קבוע ביועצים של חב"ד אורג. לעידוד יומי וכח להמשיך למרות הכל".

י"ד בטבת תשע"ג