ב"ה יום חמישי, י"ז כסלו תשפ"א | 03.12.20
שולחן הנואמים
שולחן הנואמים
הרב גד נבון הורה לי: "עשה כמה שתוכל למען חב"ד"

מאות מתושבי חשמונאים נטלו חלק בהתוועדות חסידים מרתקת שהתקיימה ע"י בית חב"ד חשמונאים בניהולו של הרב ברק כוכבי, סביב שולחנות ערוכים וברוב שירה וזימרה ● יו"ר ועד הישוב מר יצחק שטיינברג, לשעבר עוזרו הנאמן של הרב גד נבון הרב הראשי לצה"ל, גילה כי יש לו צוואה בלתי כתובה מהרב נבון - לאחר ביקורו של הרב גד נבון אצל הרבי במשך שעתיים תמימות - לעזור ולסייע לאנשי חב"ד בכל מקום שהם
כתב שטורעם

מאות מתושבי חשמונאים נטלו חלק בהתוועדות חסידים מרתקת שהתקיימה ע"י בית חב"ד חשמונאים בניהולו של הרב ברק כוכבי, סביב שולחנות ערוכים וברוב שירה וזימרה.

בהתוועדות השתתף המרא דאתרא הרב איתמר אורבך שעמד בדבריו על פעולותיהם של נשיאי חב"ד לדורותיהם ועל חלקם בגאולת חלקים בארץ ישראל.

הרב פלטי גרנות, ראש ישיבת נר-תמיד התעכב בדבריו על התוספת המיוחדת שתורת החסידות מוסיפה בחיי היהודי.

הרב בן-ציון ישראלי זיכה את הציבור בסיום מסכת קידושין והתפלפל בטוב טעם בדברי הרבי על הפרשה.

מרצה אורח, הרב חיים ששון הלהיב את הקהל בדברי חסידות וסיפורים אישיים ועמד בדבריו על חשיבות לימוד החסידות המגלה את הפנימיות בעולם, בתורה ובאדם היהודי.

יו"ר ועד הישוב מר יצחק שטיינברג, לשעבר עוזרו הנאמן של הרב גד נבון הרב הראשי לצה"ל, גילה כי יש לו צוואה בלתי כתובה מהרב נבון - לאחר ביקורו של הרב גד נבון אצל הרבי במשך שעתיים תמימות - לעזור ולסייע לאנשי חב"ד בכל מקום שהם. לאור האמור הדגיש כי יעשה כל שביכולתו על מנת שיבנה בנין לשם ולתפארת לבית חב"ד חשמונאים.

כ"א בכסלו תשע"ג