ב"ה יום שלישי, כ"א מנחם-אב תשפ" | 11.08.20
הרב זליגסון והספר החדש
הרב זליגסון והספר החדש צילום: שטורעם
1600 עמודים: המפתח שמקיף את כל שיחות הרבי

מפתח חדש יצא לאור בימים אלו שמקיף כל שיחות הרבי. הספר הינו מפתח ענינים לכל התוועדות או שיחה [נדפסת] של הרבי במשך שנות תרצ"ה- תשנ"ב ● "זה ספר חובה לכל בית חב"די, כדי כדי לדעת מה אמר הרבי על נושא מסויים ובאיזה שיחה ניתן למוצאו", אומר הרב מיכאל זליגסון, המוציא לאור ● את עריכת הספר החל הרב זליגסון מיד אחרי כ"ז אדר א' תשנ"ב, כאשר המטרה היא לאסוף וללקט את כל דברי הרבי שנאמרו ברבים בכדי להקל על ההלומדים למצוא כל נושא
מערכת שטורעם

מפתח חדש יצא לאור בימים אלו שמקיף כל שיחות הרבי. הספר הינו מפתח ענינים לכל התוועדות או שיחה [נדפסת] של הרבי במשך שנות תרצ"ה- תשנ"ב.

"זה ספר חובה לכל בית חב"די, כדי כדי לדעת מה אמר הרבי על נושא מסויים ובאיזה שיחה ניתן למוצאו", אומר הרב מיכאל זליגסון, המוציא לאור.

את עריכת הספר החל הרב זליגסון מיד אחרי כ"ז אדר א' תשנ"ב, כאשר המטרה היא לאסוף וללקט את כל דברי הרבי שנאמרו ברבים בכדי להקל על ההלומדים למצוא כל נושא.

המפתח כולל מאות נושאים, ולכל נושא, פענוח פרטי בקצרה מה מבאר הרבי בשיחה זו. "הקורא יוכל "לטייל" בתקופת חמשים ושבע שנים של דברי הרבי, ולקבל את דעת הרבי באוצר גדול של נושאים", אומר הרב זליגסון.

תלמידי חכמים יהנו גם מהמפתח הגדול של ביאורי הרבי על חומש, פרש"י, ש"ס ורמב"ם.

הספר הוא של 1600 עמודים עמודים בכריכה קשה ונמכר בהנחה מיוחדת בקה"ת לכבוד ה' טבת ובימים שלאחריו.

את הספר ניתןך להזמין ע"י אתר קה"ת.

ז' בטבת תשע"ב