ב"ה יום רביעי, י"ז שבט תשפ"ב | 19.01.22
הוידאו שהוקרן הערב לזכרו של הרב רסקין ע"ה
הוידאו שהוקרן הערב לזכרו של הרב רסקין ע"ה צילום: מאיר אלפסי
המחווה המרגשת לזכרו של הרב דוד רסקין ע"ה

חודשים ספורים לאחר שהלך לעולמו בז' אייר תשע"א, דמותו של הרה"ח ר' דוד רסקין ע"ה, יו"ר צא"ח העולמית, חסרה בכינוס השלוחים העולמי. בפרט בסעודת ה'מלווה מלכה' של מוצאי שבת בה היה הנואם המרכזי ● כפי שנחשף בשטורעם לראשונה, הנהלת הכינוס הפיקה לזכרו של הרב רסקין, על ידי חברת המדיה החב"דית JEM, סרט מרגש עם קטעי וידאו מיוחדים בהם נראה הרב רסקין עם הרבי: בקריאת התורה, בהתוועדויות ובחלוקת דולרים
צוות שטורעם בכינוס השלוחים העולמי

עד לפני שנה, בכינוס תשע"א הוא נשא כאן דברים. בשנים האחרונות בקושי עצום, כפוף ומיוסר, על קביים או כסא גלגלים, הוא התעקש להיות ליד שלוחי הרבי. לנאום, לעודד, לחלוק הוראות קודש ומענות נדירים להם זכה מהרבי במהלך עבודתו רבת השנים למען חב"ד העולמית.

אך השנה, חודשים ספורים לאחר שהלך לעולמו בז' אייר תשע"א, דמותו של הרה"ח ר' דוד רסקין ע"ה, יו"ר צא"ח העולמית, חסרה בכינוס השלוחים העולמי. בפרט בסעודת ה'מלווה מלכה' של מוצאי שבת בה היה הנואם המרכזי.

כפי שנחשף בשטורעם לראשונה, הנהלת הכינוס הפיקה לזכרו של הרב רסקין, על ידי חברת המדיה החב"דית JEM, סרט מרגש עם קטעי וידאו מיוחדים בהם נראה הרב רסקין עם הרבי: בקריאת התורה, בהתוועדויות ובחלוקת דולרים.

א' בכסלו תשע"ב