ב"ה יום שלישי, ט"ז אייר תשפ"ב | 17.05.22
הרב גלוכובסקי מתרגם את המושב המרכזי לאלפי השלוחים
הרב גלוכובסקי מתרגם את המושב המרכזי לאלפי השלוחים צילום: מאיר אלפסי
הרב שמאחורי ה"פס קול" של התרגום ● תמונות

אלפי השלוחים שהתכנסו הערב למושב המרכזי של הכינוס, קיבלו את האפשרות לשמוע את ההרצאות המאלפות באמצעות אוזניות שהעבירו בתרגום סימולטני את תוכן הדברים ללשון הקודש ● גם השנה תרגם את הנאומים הגה"ח הרב מנחם מענדל גלוכובסקי שליט"א ● הרב גלוכובסקי ישב בחדר צדדי, כשלמולו מסך פלזמה שהקרין אליו את הנואם בחדר הסמוך, כשאוזניות גדולות מעבירות אליו בזמן אמת את המתרחש באולם
צוות שטורעם בכינוס השלוחים העולמי

אלפי השלוחים שהתכנסו הערב למושב המרכזי של הכינוס, קיבלו את האפשרות לשמוע את ההרצאות המאלפות באמצעות אוזניות שהעבירו בתרגום סימולטני את תוכן הדברים ללשון הקודש.

גם השנה, כמו בכל כינוס, תרגם את הנאומים הגה"ח הרב מנחם מענדל גלוכובסקי שליט"א, סגן מזכיר בי"ד רבני חב"ד ורב קהילת חב"ד ברחובות.

הרב גלוכובסקי ישב בחדר צדדי, כשלמולו מסך פלזמה שהקרין אליו את הנואם בחדר הסמוך, כשאוזניות גדולות מעבירות אליו בזמן אמת את המתרחש באולם.

שליטתו המלאה של הרב גלוכובסקי בשפות עברית, אנגלית ויידיש, ברמת שפת אם, הקנו לו מיומנות שבאה לידי ביטוי כתועלת לאלפי השלוחים במהלך הכינוס.

קולו של הרב גלוכובסקי מגיע לאוזניהם של רבים מהשלוחים לא רק בימי הכינוס. הרב גלוכובסקי, הינו מרצה מבוקש ופה מפיק מרגליות בזכות עצמו, הוא מחשובי רבני חב"ד ומבוקש להרצאות בבתי חב"ד רבים בכל רחבי העולם. רבים מהשלוחים גם מתייעצים עמו באופן קבוע בענייני הלכה, שלום בית, קהילה ועוד.

כ"ח בחשוון תשע"ב