ב"ה יום רביעי, י"ב אדר תשפ"א | 24.02.21
הרב נתן בוקובזה זצ"ל

בשבת הלך לעולמו המקובל הרב בוקובזה מנתיבות. הלוויתו תצא מחר בצהרים מביתו. המנוח השתתף באירועי חב"ד והיה ממעריציו של הרבי
מערכת שטורעם
ברוך דיין האמת: בבית החולים 'הדסה עין כרם' בירושלים, נפטר בשבת, בשעה שלוש אחר-הצהריים, הרב נתן בוקובזה זצ"ל מנתיבות. הרב בוקובזה, בן 43, הותיר אחריו את רעייתו וחמישה ילדים, הבכור בן 15.

הלוויתו תצא מחר, בשעה 1 בצהריים, מביתו ברחוב בן גוריון 6 בנתיבות, ותעבור דרך ישיבת הנגב. הרב זצ"ל ייטמן בבית העלמין בנתיבות, כך מדווח האתר בחדרי חרדים.

הרב בוקובזה הוטס לפני כחודש וחצי לגרמניה, שם היה אמור לעבור סידרת טיפולים עקב מחלתו, אולם בגרמניה הודיעו לו טובי הרופאים, כי עקב מצבו הקשה הם אינם יכולים לטפל בו. הרב ובני משפחתו קיבלו את הבשורה הקשה באכזבה, ובהתייעצות המשפחה והמקורבים הוחלט להטיסו במהירות האפשרית חזרה לישראל.

לפני כחודש אושפז הרב ב'הדסה עין כרם', ומאז פקדו את חדרו בכל יום גדולי תורה, רבנים, ידידים, מכרים ותלמידים רבים, שדאגו לשלומו והתפללו להחלמתו.

הרב בוקובזה ידוע גם כמי שחילק מידי שנה קמחא דפסחא לאלפי משפחות נזקקות. גם בחודשים האחרונים אירגן ממיטת חוליו את הדרוש לחלוקה לקראת פסח השנה.

הרב בוקבזה נהג לקבל קהל לעצה ולברכה בריכוזים רבים ברחבי הארץ.

הרב בוקבזה נהג להשתתף בחגיגת בר מצווה בישיבת 'אור שמחה' בכפר חב"ד, ואף השתתף בשנה שעברה בהתוועדות י"א ניסן בבית חב"ד בכפר סבא, שם נשא דברים נלהבים על הרבי.

המנוח היה ממעריציו הנלהבים של הרבי, ולא פעם דיבר בהזדמנויות שונות, בתוכניותיו ברדיו, על מנהיגותו של הרבי ועל אהבת ישראל שלו.

י' בניסן תשס"ו
הגב לכתבה

תגובות
1
1. ברוך דיין האמת!
י' בניסן תשס"ו