ב"ה יום חמישי, י"ז כסלו תשפ"א | 03.12.20
עטיפת התקליטור
עטיפת התקליטור צילום: שטורעם
הדים רבים להפקה "אמונה ובטחון, צבא ומודיעין"

ההפקה החדשה של חברת המדיה החב"דית JEM "אמונה ובטחון – צבא ומודיעין" מעוררת הדים רבים וזוכה להתעניינות רבה, בארץ הקודש ובריכוזי חב"ד נוספים ■ רק לפני ימים אחדים הגיע הסרט לחנויות, והתגובות שמתקבלות במשרדי JEM אודות הסרט החדש נלהבות ביותר ■ בחלק הראשון של הסדרה משולבים בין השאר ראיונות מרתקים עם ראש המוסד לשעבר אפרים הלוי, מפקד חיל השריון לשעבר יוסי בן חנן, מפקד בסיס תל נוף רן פקר, 'גיבור ישראל' משה לוי, יו"ר ארגון נכי צה"ל יוסף לוטנברג, ועוד
מערכת שטורעם

ההפקה החדשה של חברת המדיה החב"דית JEM "אמונה ובטחון – צבא ומודיעין" מעוררת הדים רבים וזוכה להתעניינות רבה, בארץ הקודש ובריכוזי חב"ד נוספים.

רק לפני ימים אחדים הגיע הסרט לחנויות, והתגובות שמתקבלות במשרדי JEM אודות הסרט החדש נלהבות ביותר.

כפי שדווח, הסדרה החדשה "אמונה ובטחון" מגישה תיאורים מדהימים של כמה מתוך ראשי הממשלה, הצבא והמודיעין הישראלי, שמספרים לראשונה אי-פעם את הפגישות שלהם עם הרבי, במגוון נושאים ממדיניות ציבורית וכללית ועד לאסטרטגיה צבאית.

החלק הראשון "צבא ומודיעין" מספר את הסיפורים המרתקים והעצות של הרבי לאסטרטגים הצבאיים ולמפקדים בשטח, כפי שסופרו על ידי אלופי ומפקדי צה"ל בעבר. בחלק הראשון של הסדרה משולבים בין השאר ראיונות מרתקים עם ראש המוסד לשעבר אפרים הלוי, מפקד חיל השריון לשעבר יוסי בן חנן, מפקד בסיס תל נוף רן פקר, 'גיבור ישראל' משה לוי, יו"ר ארגון נכי צה"ל יוסף לוטנברג, ועוד.

במוצאי שבת האחרונה הוקרן בפרסום ראשון קטע מתוך ההפקה החדשה בכינוס צא"ח בכפר חב"ד, הראיון המרתק ויוצא הדופן אודות ה'יחידות' של 'גיבור ישראל' משה לוי, והציבור הרחב שצפה בסרט התפעל ביותר והגיב בחיוב ובאהדה רבה לסרט החדש.

הרב אלקנה שמוטקין, מנהל JEM, אומר כי בתקופה הקרובה ייעשה מאמץ להעניק את ההפקה הייחודית "אמונה ובטחון" לראשי מערכת הבטחון בארץ, לקצינים בכירים ולאנשי המטה הכללי ולמשרד הביטחון, כדי שגם הם ייחשפו לקשר המיוחד שהיה לרבי עם ראשי מערכת הצבא והבטחון בארץ במשך עשרות שנים.

יצויין, כי בעקבות הפרסומים אודות ההפקה החדשה, הגיעו לאחרונה למשרדי JEM מידעים רבים נוספים על קשרים נוספים שהיו לאישים רבים במערכות המשפט והצבא בארץ עם הרבי, וכן נתקבל מידע רב על ביקור מצוייני צה"ל אצל הרבי חודש אב תשל"ו, והמידעים החדשים נבדקים בימים אלו ידי אנשי המחקר של JEM.

בJEM מבקשים מאנ"ש, שמי שיש לו מידע בעל ערך בעניינים אלו, שיתקשר עם משרדי JEM, בניו יורק 718-7746000, ובארץ בטלפון 03-9608018.

להזמנות הסרט החדש בארץ, התקשרו לטלפון 052-4239775.

כ"ד בחשוון תש"ע