ב"ה ערב ש"ק, י"א תשרי תשפ"ב | 17.09.21
שער הספר החדש
שער הספר החדש צילום: שטורעם
'יום הולדת' - ספר חדש בהוצאת התבוננות

'יום הולדת' הוא ספר חדש מ'סדרת עצות התניא', הרואה אור בימים אלה ומבקש לענות על שאלות אלה ואחרות. זאת תוך הצגת הרעיונות בשפה בהירה לכל, גם למי שאינו מתמצא במושגי החסידות ■ הספר 'יום הולדת', פרי עטו של הד"ר יחיאל הררי, מדגיש את הרעיון כי יום הולדת הוא ראש השנה הפרטי לאדם, המשמש מפתח לשגשוג רוחני והצלחה חומרית
א' סופר
'מתנה צנועה או מסיבה נוצצת? חשבון נפש או מפגש חברתי? נקודת מפנה או תאריך סתמי? מה המשמעות של יום ההולדת על-פי תורת החסידות? אילו אפשרויות טמונות ביום זה? כיצד כדאי לחגוג את יום ההולדת בכדי למצות את הגלום בו? מהו הזמן, ואיך יום ההולדת משפיע על ניצולו?'
 
'יום הולדת' הוא ספר חדש מ'סדרת עצות התניא', הרואה אור בימים אלה ומבקש לענות על שאלות אלה ואחרות. זאת תוך הצגת הרעיונות בשפה בהירה לכל, גם למי שאינו מתמצא במושגי החסידות.
 
הספר 'יום הולדת', פרי עטו של הד"ר יחיאל הררי, מדגיש את הרעיון כי יום הולדת הוא ראש השנה הפרטי לאדם, המשמש מפתח לשגשוג רוחני והצלחה חומרית. לכן, כפי שראש השנה, יום בריאת האדם הראשון ויום הולדתו, כולל את חיות כל ימות השנה, כך יום ההולדת משמש ראש לכל העתיד להתרחש במהלך השנה.
 
מתוך גישה זו מוזמנים הקוראים בספר להכיר את עוצמת ההשפעה של היום על שאר ימות השנה ולגלות את כוח הבקשות וההחלטות המתקבלות ביום ההולדת להסיר חסמים המעכבים אותנו במסלול חיינו.
 
'יום הולדת' רואה אור לראשונה בחנויות הספרים, במהדורה חדשה, מורחבת ומעודכנת ובכריכה קשה. חיבור נוסף מ'סדרת עצות התניא' המשולב בספר הוא: 'המשמעות הפנימית של הדיבור', הבוחן את נושא הדיבור והתקשורת ומהווה פרק יסודי בהבנת תורת הקבלה והחסידות.

 
'סדרת עצות התניא – התבוננות עצמית על-פי הקבלה והחסידות' עוסקת במשמעות הפנימית של נושאים מגוונים הקרובים לקורא בן-זמננו, ובהם: תקשורת, העצמה אישית, זוגיות, חלומות, התמודדות עם חרדות, מעלות התמימות, משמעות הזמן, בניית מרחב עצמי ועוד. פרסומי הסדרה צוללים למעמקי מעיינות ספר התניא והמאמרים שנאמרו על בסיסו, מלקטים מהם את העצות לקיום חיים של תוכן ומגישים אותן בעטיפה רעננה.
 
ניתן לרכוש את הספר בחנויות ובאתר הוצאת התבוננות (www.hitbonenut.net)

ט' בתמוז תשס"ט