ב"ה יום רביעי, י"ז שבט תשפ"ב | 19.01.22
בית הספר בית חנה בירושלים
בית הספר בית חנה בירושלים
אשת ראש הממשלה - הפסיכולוגית של בית הספר חב"ד

בעוד נתניהו טרוד בהכנת התקציב ובנסיעתו לפגישה עם ברק אובמה, ממשיכה רעייתו, שרה נתניהו, בעבודתה כפסיכולוגית. מה שרבים לא יודעים הוא שעבודתה מתבצעת בבתי-ספר חרדיים ודתיים בירושלים
נחמה רוזנברג, בחדרי חרדים

בניגוד לקדנציה הראשונה של בעלה, בנימין נתניהו, בראשות הממשלה, אז נכוותה קשה מהתקשורת השמאלנית, בקדנציה הנוכחית מעדיפה שרה נתניהו להוריד פרופיל, לא להיחשף כמעט, ולהתמקד בעבודתה כפסיכולוגית.

בימים שבעלה היה טרוד בהרכבת ממשלתו החדשה, עסקו שיחות המסדרון של העובדים במטה השירות הפסיכולוגי של עיריית ירושלים, בקומה השלישית ברחוב יפו 19, בשאלה: "תמשיך או לא תמשיך?"

לאחר הרכבת הממשלה התברר שנתניהו בחרה להמשיך.

שרה נתניהו, בת 51, היא בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה של הילד, ועובדת מזה חמש שנים כפסיכולוגית חינוכית בשירות עיריית ירושלים. שעות עבודתה אינן קבועות, והן מחייבות אותה להישארנ מדי פעם עד שעות הערב המאוחרות.

את עבודה היא מחלקת בין בתי הספר השונים, שלהם היא מייעצת, לבין המטה ברחוב יפו. במסגרת עבודתה השוטפת, נתניהו מספקת מענה טיפולי מיידי לילדים בבתי ספר, מייעצת להורים ולמורים, ועובדת באופן פרטני עם ילדים החווים קשיים פסיכולוגיים.

מה שרבים לא יודעים הוא שנתניהו עובדת בעיקר עם בתי ספר המשתייכים למגזר החרדי-דתי. כך, למשל, היא מתפקדת כמייעצת בבית הספר היסודי 'בית חנה' בנות של חב"ד בירושלים, ובבית הספר התורני נועם רמות בנים.

נתניהו נחשבת אישה מקצועית ובבתי הספר בהם היא עובדת אוהבים אותה מאוד. מכתב שהועבר לפני שנה לעיריית ירושלים על-ידי בית הספר התורני נועם רמות בנים מעיד על כך: בצד הבקשה שתמשיך בבית הספר גם בשנה הבאה, מופיעה ההתייחסות הבאה לעבודתה: "שרה מתפקדת כחברת צוות מסורה ומעורה בכל המתרחש בבית הספר", כתב המנהל, הרב אריה אדרי, "היא מצטיינת ביחסה האנושי והחם לתלמידים ומקרינה חום על התלמידים המטופלים והוריהם".

ט"ז באייר תשס"ט
הגב לכתבה

תגובות
8
1. זה בית חב"ד תיכון!!
ט"ז באייר תשס"ט
2. בושה וחרפה שזו הפסיכולוגית של חבד!
האין מספיק פסיכולוגיות עם יראת שמים שיכולות לעבוד עם הציבור שלנו?
ט"ז באייר תשס"ט
3. תגובה ל-2
זה בהחלט בושה וחרפה. אבל נא לדייק, היא לא הפסיכולוגית של חב"ד. היא הפסיכולוגית של בית חנה בירושלים. הבושה שמורה להם בלבד, ולא לכל חב"ד.
י"ז באייר תשס"ט
4. ל2 את עומק הבעייה ממנה אתה ושכמותך סובלים
יכול לאבחן רק מישהו מבחוץ!
י"ז באייר תשס"ט
5. בודאי קיים רב שהוא קובע בבית הספר בבדרך ישראל סבא
פעם אמר הרבי כי עלינו ללמוד מאחרים לדוג' חינוך ברוח בית יעקב בצניעות.

פעם אמר הרבי כי עלינו ללמוד מאחרים לדוג' חינוך ברוח בית יעקב בצניעות.

פעם אמר הרבי כי עלינו ללמוד מאחרים לדוג' חינוך ברוח בית יעקב בצניעות.
י"ז באייר תשס"ט
6. ל-5
למה היית צריכ/ה לחזור על אותה תגובה שלוש פעמים
י"ז באייר תשס"ט
7. ל - 4

לפי תגובתך נראה שאת(ה) מבחוץ

הרחמנות שלי שמורה כולה לך
י"ז באייר תשס"ט
8. ה' ירחם על עם ישראל אהבת חינם זו המילה
כל ישראל חברים ...?
מה עשיתם מהאישה הניפלאה הזו ??תנו לה היזדמנות לעזור ולהפגין את כישוריה .
כ"ב באייר תשס"ט