ב"ה יום שלישי, ט"ז אייר תשפ"ב | 17.05.22
הרבנים, משתתפי הסמינר
הרבנים, משתתפי הסמינר צילום: שטורעם
הצלחה לסמינר חנוכה של ארגון התקשרות

הצלחה לסמינר חנוכה של ארגון התקשרות בראשות ר' עמי ברעם: בסופ"ש האחרון התקיים סמינר של ארגון התקשרות בעיר מעלות בבית הארחה שורשים
מערכת שטורעם

הצלחה לסמינר חנוכה של ארגון התקשרות בראשות ר' עמי ברעם: בסופ"ש האחרון התקיים סמינר של ארגון התקשרות בעיר מעלות בבית הארחה שורשים.

הסמינר נפתח בהדלקת נר חמישי בליוי הקלרינט של חיים קומר ובמופע מרגש על המוזיקה החסידית. הרב שבתאי סלביטיצקי שהיה אורח הסמינר ריתק את המשתתפים בשיעורים בנושא זוגיות מלווים בסיפורים מרגשים.

ביום שישי הגיע ר' אייל קרוצי שלקח את המשתתפים לטיול התבוננות יהודית. אל השבת הצטרף הרב יחזקאל סופר שבסגננו המיוחד הסביר למשתתפים על מהות חג החנוכה ונתן כלים משמעותיים לחיזוק האמונה.

בליל שבת התועד הרב סלביטיצקי יחד עם הרב סופר עד השעות הקטנות של הלילה כאשר המשתתפים מסרבים ללכת לישון וההתועדות מסתיימת בריקודים סוחפים ומרגשים.

מיד בצאת השבת הגיע הרב כספי שליח הרבי לעיר מעלות. הסמינר הסתיים בהקרנת סרט מרתק על הרבי והתיחסותו להעלות בקודש בכל עיניני תורה ומצוות.

אחת המשתתפות שהינה מנהלת מוכרת ומעורכת בשוק הפיננסי אמרה בסיום הסמינר: "היו לנו לאורך החיים הרבה רגעים מרגשים אבל זו שבת שתחרט בליבנו לעד".

ב' בטבת תשס"ט
 
 
 
 
 
 
 
 
הגב לכתבה

תגובות
3
1. מי זה?
מי זה האברך הצעיר בצד שמאל?
ב' בטבת תשס"ט
2. יפה מאד
ג' בטבת תשס"ט
3. זה מענדי ליפשיץ
ג' בטבת תשס"ט