ב"ה יום רביעי, י"ז שבט תשפ"ב | 19.01.22
קונסול ישראל נושא דברים בעצרת
קונסול ישראל נושא דברים בעצרת צילום: שטורעם
קונסול ישראל במיאמי בעצרת התעוררות בפלורידה

מאות אנשים נכחו בעצרת הזיכרון המרכזית בהשתתפות קונסול ישראל במיאמי שבפלורידה לזכר קדושי מומבאי שנערך בבית הכנסת" יאנג איזרעאל "בסאני איילז ביץ' ■ הטקס נפתח בתפילת אל מלא רחמים לזכר הקדושים ע"י החזן נתנאל הרשטיק, בהדלקת נרות זיכרון ע"י ראש העיר של סאני איילז - מר נורמן אידלקופ, ומפקד המשטרה המקומית הציף' פרעד מאס
מערכת שטורעם בארה"ב

מאות אנשים נכחו בעצרת הזיכרון המרכזית בהשתתפות קונסול ישראל במיאמי שבפלורידה לזכר קדושי מומבאי שנערך בבית הכנסת" יאנג איזרעאל "בסאני איילז ביץ'.

הטקס נפתח בתפילת א-ל מלא רחמים לזכר הקדושים ע"י החזן נתנאל הרשטיק, בהדלקת נרות זיכרון ע"י ראש העיר של סאני איילז - מר נורמן אידלקופ, ומפקד המשטרה המקומית הציף' פרעד מאס.

במהלך הטקס נשא דברים ופרקי תהילים רב הקהילה– הרב מאיר משה הבר, הרב ריגש את המשתתפים בדברי התעוררות וחיזוק על הרבי, חב"ד, והעם היהודי.

נשיא הקהילה מר חיים גדלי נשא דברים על חשיבותה של אחדות בתוך העם היהודי.

האורח המרכזי של עצרת הזיכרון היה קונסול ישראל במיאמי ובפורטו ריקו, מר עופר בבלי. הקונסול סיפר סיפורים אישיים על מפגשים מופלאים שהיו לו עם תנועת חב"ד במהלך חייו, וכן שיבח את פעילות השלוחים ברחבי העולם. הקונסול סיים את דבריו גם הוא בחשיבות איחוד העם היהודי נוכח האירועים האחרונים והסכנות הצפויות מכיוון איראן.

ערב הזיכרון הונחה ע"י מר שלמה שפיציק – חבר הקהילה. הטקס נחתם בסרט וידאו מרגש על פעילותם של הזוג הולצברג הי"ד, לקירוב לבבות בעם ישראל.

י"ג בכסלו תשס"ט
 
 
 
 
 
 
 
 
הרב מאיר הבר
הרב מאיר הבר
 
 
 
 
 
הגב לכתבה

תגובות
9
1. VERY EMOTIONAL EVENING
THE EVENING WAS VERY EMOTIONAL AND MEANINGFUL--..WE MOURN THE LOSS OF THE WONDERFUL SHLUCHIM AND THEIR FRIENDS WHO WERE MURDERED IN MUMBAI.--
י"ג בכסלו תשס"ט
2. מאד מרגש
מאד מרגש
י"ג בכסלו תשס"ט
3. התמונה הראשית
היא של החזן הרשטיק, ולא הקונסול
י"ג בכסלו תשס"ט
4. מאיר
עלה והצלח בשליחותאחד מאנ"ש
י"ג בכסלו תשס"ט
5. חשוב ןבטוב טעם
י"ג בכסלו תשס"ט
6. הייתי והתרגשתי
י"ג בכסלו תשס"ט
7. כל הכבוד לרב הבר
הרב מאיר הבר הוא בנו של הרב הבר מהגולן.
יפה לראות שהבן ממשיך את את אביו בהפצת המעינות
י"ג בכסלו תשס"ט
8. הרב הבר הכוח העולה במיאמי
י"ג בכסלו תשס"ט
9. לרב מאיר משה הבר
חזק וברוך על הארוע, רואים מאיזה משפחה של שליחים אתה.
אחד מאנ"ש באילת
כ"ג בכסלו תשס"ט