ב"ה יום רביעי, י"ז שבט תשפ"ב | 19.01.22
הידיעה במעריב
הידיעה במעריב
פני הרשע: נלכד מתכנן הפיגוע במומבאי
מעריב

כמעט שבועיים חלפו מאז הרעידה שרשרת הפיגועים הרצחניים את רחובות מומבאי, והשכנה פקיסטן, החשודה העיקרית שממנה יצאו המפגעים, החליטה לעשות משהו בנידון: בפשיטה נועזת של כוחות הביטחון הפקיסטניים שלשום בערב על מחנה אימונים של ארגון הטרור "לשקר אטייבה" בחבל קשמיר נעצרו 12 פעילי טרור, בהם זאקי אור-רחמן לחבי, החשוד כמי שהיה ה"מוח" שמאחורי הפיגועים.

במבצע משולב, שכלל מסוקי תקיפה וכוחות מיוחדים, הסתערו הפקיסטנים על המחנה הסמוך לעיר מוזפאראבאד. לאחר קרב יריות קצר שנערך במקום נכנעו החשודים ונעצרו בידי החיילים. אף שבממשלת פקיסטן טרם אישרו את מעצרו של לחבי, הודו גורמים בכירים בצבא פקיסטן כי לחבי אכן נמצא בידם. על פי עדותו של עג'מל אמיר קסאב, המשתתף היחיד בפיגועים במומבאי שנשבה בחיים.

לחבי הוא מי שעמד מאחורי תכנון וביצוע מתקפת הטרור הקטלנית שגבתה את חייהם של 171 אנשים. בהודו כבר הביעו כוונה לדרוש את הסגרתם של המעורבים בפיגועים, אך באיסלאמאבד מיהרו להבהיר שכל החשודים הפקיסטנים שייעצרו ייתנו את הדין בבית משפט פקיסטני.

י"ב בכסלו תשס"ט
הגב לכתבה

תגובות
3
1. שיעשו לו כמו המח שלו
ימלכדו אותו,
יקשרו אותו לא יודעת לאן..
יפוצצו עליו רימונים בכל מקום אפשרי
ויחוררו את גופתו במאות אלפי כדורים
ואז ישרפו אותו וחבר מרעיו.
ה' יקום דמם של הקדושים.

בת ישראל
י"ב בכסלו תשס"ט
2. מדוע נותנים לנו לראות פני הימח שמו
ימח שמו וזכרו רשע זה
רוצה למחות שם ישראל
שיהגרו אותו מהר
ומדוע נותנים לנו לראות פני הימח שמו
י"ב בכסלו תשס"ט
3. רק לא בישראל
לא משנה איפוא ידונו אותו אבל רק לא בישראל כי לישראל מתאים לשחרר אותו כמחווה לאיזה טרוריסט חייכני אני מאמין שבכל מקום אחר לא ייתנו לו לגמור את חייו בלי ייסורי תופת וד' יעזור שכך יהיה וכן יאבדו כל אויבך ד' בקרוב ממש אמן
י"ג בכסלו תשס"ט