ב"ה יום רביעי, י"ז שבט תשפ"ב | 19.01.22
הרב רוזנברג מקבל את המכתב של אובמה
הרב רוזנברג מקבל את המכתב של אובמה צילום: שטורעם
השליח מסר למשפחות את מכתבו של אובמה ● בלעדי

במהלך שיחתם העביר הרב מוסקוביץ להורים השכולים את מכתב התנחומים המקורי של הנשיא הנבחר ברק אובמה וגילה כי אובמה אמר שבכוונתו לשגר מכתב אישי יותר לההורים
אבי שרייבר

חשיפה: הנשיא הנבחר ברק אובמה מתכון לשגר מכתב תנחומים נוסף ואישי יותר, להורי הקדושים שנרצחו בפיגוע הטרור בבית חב"ד במומבאי. כך גילה היום השליח בשיקאגו הרב דניאל מוסקוביץ', שהגיע לנחם את המשפחה בעפולה.

הרב מוסקוביץ', המכהן כשליח הראשי לשיקגו, הגיע היום במיוחד מארה"ב לנחם את האבלים הרב שמעון רוזנברג והרב נחמן הולצברג על מות בניהם הקדושים השלוחים הרב גבריאל ורעיתו הולצברג הי"ד.

במהלך שיחתם העביר הרב מוסקוביץ להורים השכולים את מכתב התנחומים המקורי של הנשיא הנבחר ברק אובמה וגילה כי אובמה אמר שבכוונתו לשגר מכתב אישי יותר לההורים.

הרב מוסקוביץ אמר להורים כי רצה להגיע להלוויה, אך לבסוף, המעשה הוא העיקר, והוא נותר עם קהילתו לקיים עצרת לזכר הקדושים עם התעוררות למעשים טובים. מוסקוביץ' רשם את ההחלטות שקיבלו חברי הקהילה והביא אותם עמו לבית האבלים.

הרב מוסקוביץ הוסיף כי האירוע הטרגי נגע בלבבות יהודים בכל העולם. "כשהכרזתי על עצרת הזיכרון לא חלמתי שיגיעו כל כך הרבה אנשים", סיפר השליח.

להאזנה לחצו על הכפתור או לחצו כאן

י' בכסלו תשס"ט
הרב דניאל מוסקוביץ
הרב דניאל מוסקוביץ
 
 
 
ספר כרוך מכל ההחלטות הטובות שקהילת חב"ד שיקגו קיבלה על עצמה
ספר כרוך מכל ההחלטות הטובות שקהילת חב"ד שיקגו קיבלה על עצמה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרב רוזנברג נואם
הרב רוזנברג נואם
 
הגב לכתבה

תגובות
2
1. oy danny

you didn't change

י"א בכסלו תשס"ט
2. עוצמה של יהודי!! קידוש ד'
י"א בכסלו תשס"ט