ב"ה יום רביעי, י"ז שבט תשפ"ב | 19.01.22
הרב נפתלי רוט
הרב נפתלי רוט צילום: י' בלינקו
הודעה מוקלטת: הגיעו לשמחת בית השואבה

אלפי חסידי חב"ד קיבלו היום הודעת טלפון מוקלטת, בה נשמע הרב נפתלי רוט, איש צעירי חב"ד בירושלים, ואחראי על הוועדה המארגנת את אירועי שמחת בית השואבה בשיכון חב"ד בעיר ■ בהמשך לכך מציין כתב שטורעם כי הבוקר פורסמה בעיתון 'המודיע' מודעה מטעם הוועד לטוהר המחנה, העומד מאחורי שורת האיסורים עליהם חתומים גדולי ישראל, המשבח את בית דין רבני חב"ד
מערכת שטורעם

אלפי חסידי חב"ד קיבלו היום הודעת טלפון מוקלטת, בה נשמע הרב נפתלי רוט, איש צעירי חב"ד בירושלים, ואחראי על הוועדה המארגנת את אירועי שמחת בית השואבה בשיכון חב"ד בעיר.

בהודעה קורא הרב רוט לאלפי חסידי חב"ד להגיע בהמוניהם לאירוע, על פי הוראת בית דין רבני חב"ד. "הכניסה לגברים בלבד", מזכיר הרב רוט, "איש בל יעדר".

בהמשך לכך מציין כתב שטורעם כי הבוקר פורסמה בעיתון 'המודיע' מודעה מטעם הוועד לטוהר המחנה, העומד מאחורי שורת האיסורים עליהם חתומים גדולי ישראל, המשבח את בית דין רבני חב"ד על החלטתו מאמש, לקיים את האירוע במקום סגור, ולאחר מכן להמשיך לרחובה של עיר.

תחת למודעה מתפרסמת המודעה של צעירי חב"ד, הקוראת להשתתף באירוע, תוך האיזכור כי במהלך האירוע תומשך השמחה ברחובה של עיר, כתקנתו הקדושה והוראתו של הרבי.

י"ד בתשרי תשס"ט
 
 
הגב לכתבה

תגובות
1
1. הכניעה היא פשוט בושה;
וכי אנו צריכים אישור של מישהו?
י"ז בתשרי תשס"ט