ב"ה יום שלישי, ט"ז אייר תשפ"ב | 17.05.22
ישתתפו וישאו דברים. שלושת מזכירי הרבי
ישתתפו וישאו דברים. שלושת מזכירי הרבי
הכנס מועבר מת"א לירושלים

כנס האחדות שיתקיים ביום ה'שלושים' לתלמידי התמימים ע"ה שנהרגו בתאונה בחנוכה, יועבר לבניני האומה בירושלים. ישאו דברים: הורי התלמידים
מערכת שטורעם

כפי שדווח לפני מספר ימים, אגודת חסידי חב"ד באה"ק, בתיאום עם ועד רבני חב"ד באה"ק, החליטה לקיים כינוס מרכזי ארצי של כל אנ"ש חסידי חב"ד, בליל יום ה'שלושים'. אורחי הכבוד בכינוס יהיו שלושת מזכיריו של הרבי, הרבנים קרינסקי, גרונר וקליין.

היום נמסר ל'שטורעם' כי בעקבות ביקוש רב להשתתף באירוע, יועבר מיקומו לאולם הגדול של בניני האומה בירושלים, ולא בהיכל התרבות בת"א כפי שנמסר בתחילה.

האירוע יתקיים ביום שלישי, כ"ו בטבת, כאשר יישאו דברים שלושת המזכירים, ששימשו את הרבי במשך עשרות שנים ואשר מגיעים במיוחד כדי להשתתף בכינוס ולחזק את אחדות אנ"ש – הרה"ח הרב חיים יהודה קרינסקי, הרה"ח הרב יהודה לייב גרונר, והרה"ח הרב ירחמיאל בנימין הלוי קליין.

עוד נודע היום כי באירוע יישאו דברים שלושת אבות התמימים שנהרגו באסון המחריד בחג החנוכה.

י"ב בטבת תשס"ז
הגב לכתבה

תגובות
2
1. מרכז הארץ
האם אין מקום במרכז הארץ שיוכל להכיל את חסידי חב"ד? אנשי הצפון צריכים להרחיק נדוד? והרי אנו גם חפצים להשתתף בכינוס המיוחד הזה!
י"ב בטבת תשס"ז
2. למספר 1
התחיל בסיפור:
בשנת בצורת רב אחד כינס את קהילתו לתיקון גשמים. כל הקהל הגיע ואז הרב זעק עליהם: "חבורת כופרים! אתם באים להתפלל על הגשמים ואף אחד מכם לא הביא מטריה!!!"
מטרת הכינוס היא לאחד את כל חסידי חב"ד - אתה קולט - אם זה לא יפעל את ההתגלות המיידית של מלכנו משיחנו אז מה כן???
מסקנה: ממילא אתה תצטרך להמשיך מתל אביב לירושלים, לבית המקדש ולקודש הקודשים אז לא עדיף לעשות את זה לפני כן?? לפני שהכבישים מס, 1 ו-6 המובילים לירושלים יהפכו לפקק אחד גדול המתחיל ממטולה!
י"ב בטבת תשס"ז