ב"ה מוצאי ש"ק, י" שבט תשפ"א | 23.01.21
כפר חב"ד ממעוף הציפור
כפר חב"ד ממעוף הציפור צילום: ישראל ברדוגו
בשורות טובות: ירידה במספר החולים בכפר חב"ד

מספר החולים תושבי כפר חב"ד עומד נכון ליום שישי על 16 חולים מאומתים בלבד ● יו"ר ועד כפר חב"ד הרב שמעון רבינוביץ': "אנו מודים לתושבי כפר חב"ד ולבעלי העסקים הפועלים בכפר על שיתוף הפעולה המלא, על ההיענות לשמירה על הנחיות משרד הבריאות והוראות הרבנים" ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
נכון ליום שישי, מס' החולים תושבי כפר חב"ד עומד על 16 חולים מאומתים בלבד ברשימות של משרד הבריאות.

נתוני משרד הבריאות ממשיכים להצביע על ירידה ושיפור במספר החולים בכפר חב"ד. על פי הנתונים הרשמיים נבדקו עד היום 234 תושבים, ומספר החולים הרשמיים נכון ליום שישי בבוקר עומד על 16 בלבד.

חשוב לציין כי על פי הנתונים שבידינו תושבים נוספים שחשו תסמינים נבדקו, ונקווה שבע"ה התשובה תהיה שלילית. כמו כן, קיימים מספר חולים שכבר עשו בדיקות נוספות ומחכים לתשובות. אנו מקווים כי תשובות אלה יבשרו על החלמתם, ומספר החולים ימשיך לרדת.

מהנהלת ועד הכפר נמסר עוד, כי "במהלך החג התבשרנו בבשורות הקשות המגיעות ממשפחת החסידים בשכונת המלך בקראון הייטס. אנו משתתפים מעומקא דליבא בכאב על האובדן הנורא, ומחבקים את קהילת קראון הייטס ומתפללים לרפו"ש בקרוב ממש לכל החולים.

"לצד התנחומים הכנים וההשתתפות בצערן של המשפחות החשובות, אנו קוראים לתושבים להמשיך להקפיד אחר כללי הזהירות במלואם ובעז"ה נמשיך את ההימנעות מהדבקה והפחתת התחלואה בתוך הכפר".

יו"ר ועד כפר חב"ד הרב שמעון רבינוביץ': "אנו מודים לתושבי כפר חב"ד ולבעלי העסקים הפועלים בכפר על שיתוף הפעולה המלא, על ההיענות לשמירה על הנחיות משרד הבריאות והוראות הרבנים. בערב שבת מברכים חודש אייר (א'ני ה' ר'ופאך), נשוב ונדגיש את החובה ההלכתית והחוקית להימנע מהתקהלויות ומניינים בשטחים ציבוריים. אלו עניינים של פיקוח נפש הנוגעים לשמירה על הבריאות של כולנו".
כ"ד בניסן תש"פ