ב"ה יום חמישי, ו' תשרי תשפ"א | 24.09.20
כך זה החל. הטיוליות ממתינות לתמימים בירידתם מהמטוס
כך זה החל. הטיוליות ממתינות לתמימים בירידתם מהמטוס
בשעה טובה: עשרות תמימים שוחררו לביתם

ר' מאיר אשכנזי ור' חיים שטיינר, שנטלו על עצמם במסירות רבה את הטיפול בתמימים שהגיעו מקראון-הייטס עדכנו היום את הורי התמימים, כי "הודות לפעילות של פיקוד העורף מול קופות החולים במהלך כל הלילה, הצלחנו להקדים את שחרור הבחורים שהי מתוכנן למחר וכבר הבוקר החלו לשחרר את הבחורים" ● להודעה המלאה שנשלחה להורים >>>
מערכת שטורעם
להלן העדכון שנשלח היום להורי התמימים:

צהרים טובים!

במהלך הימים האחרונים פעלנו מול הגופים הקשורים בעניין על מנת להסדיר את שחרור הבחורים השוהים במלונות 'פרימה פארק' ומסיימים 14 ימי בידוד וכן את בדיקת ושחרור הבחורים במלון 'פרימה פאלאס' שהבריאו כבר.

מלון 'פרימה פארק'
ב"ה והודות לפעילות של פיקוד העורף מול קופות החולים במהלך כל הלילה, הצלחנו להקדים את שחרור הבחורים שהי מתוכנן למחר וכבר הבוקר החלו לשחרר את הבחורים.

ס"ה אמורים להשתחרר היום 44 בחורים ממלון פרימה פארק. בעז"ה אחרי שבת ישוחררו שאר הבחורים (אלו שעדיין לא עברו שבועיים מנחיתתם בארץ).

מלון 'פרימה פאלאס
'
מטעמי חסיון רפואי, כל נושא הבדיקות ומכתבי השחרור נמצאים בידי קופות החולים והם אלו שצריכים להזמין בדיקה חוזרת ולהוציא מכתב שחרור לבחורים שהחלימו.

פיקוד העורף במלון לקח על עצמו להיות בקשר ישיר מול קופות החולים על מנת לנסות ולקדם את הדברים.

היום כבר שוחררו כמה בחורים מהמלון ותוך כדי, פועלים בפקע"ר מול קופות החולים על מנת לתאם בדיקות חוזרות לכל הבחורים שעדיין לא עשו להם בדיקות.

הנושא נמצא בטיפול של פקע"ר ובקשה, לא להתקשר כל הזמן לחמ"ל בעניין, זה רק מפריע.

בשורות טובות,
מאיר אשכנזי וחיים שטיינר
ח' בניסן תש"פ