ב"ה יום חמישי, ט"ז מנחם-אב תשפ" | 06.08.20
פוחדים מהקורונה? ראו מה שכתב הרבי בתשל"ב

בי"א ניסן ה'תשל"ב, יום הולדתו של כ"ק אדמו"ר זי"ע נשיא דורנו, כתב הרבי מכתב נפלא לקראת חג המצות, זמן חירותנו ● בין הדברים כתב הרבי על "חירות מדאגות בגשם ודאגות ברוח" בתוספת שבע מילים בכתב יד קודשו: "בברכה לאורך ימים ושנים טובות בכל בכבוד" ● המכתב מוצע כעת במכירה פומבית ● לכתבה המלאה ולינק לעמוד המכירה >>>
מערכת שטורעם
בי"א ניסן ה'תשל"ב, יום הולדתו של כ"ק אדמו"ר זי"ע נשיא דורנו, כתב הרבי מכתב נפלא לקראת חג המצות, זמן חירותנו.

בין הדברים כתב הרבי על "חירות מדאגות בגשם ודאגות ברוח" וישנם גם שבע מילים שאותן הוסיף בכתב יד קודשו "בברכה לאורך ימים ושנים טובות בכל בכבוד".

תוכן המכתב: "לקראת חג המצות, זמן חירותנו, הבא עלינו ועל כל ישראל לטובה, הנני בזה להביע ברכתי לחג כשר ושמח ולחירות אמתית, חירות מדאגות בגשם ומדאגות ברוח – מכל דבר המעכב עבודת ה' בשמחה ובטוב לבב, ולהמשיך מחירות ושמחה זו בימי כל השנה כולה, ובפרט שעבודת השם, כמצווה עלינו בתורתנו תורת חיים, הרי היא בכל עניני האדם ובמשך כל היום וכל הלילה וכמו שנאמר בכל דרכיך דעהו".

הרבי 'מניח את אצבעו הקדושה' על הבעיה הקשה ביותר של העידן המודרני - ה'דאגות' (או בשמן המודרני - 'חרדות'). האוכלות את האדם מבפנים. ומברך את הברכה המדויקת: "חירות מדאגות", וממילא כאשר אין דאגות "עבודת ה' בשמחה ובטוב לבב". אך הרבי לא מסתפק בזה, ומוסיף: "ולהמשיך מחירות ושמחה זו בימי כל השנה כולה".

לאור המצב הקשה השורר בעולם כולו נוכח מגפת הקורונה, המכתב מוצע כעת למכירה פומבית בבית המכירות 'שלום עליכם'.

המכירה תתקיים ביום ראשון, 5.4.20, בשעה 17:00. לכניסה למכירה לחצו כאן!
ה' בניסן תש"פ