ב"ה יום רביעי, ט"ז תמוז תשפ" | 08.07.20
יו"ד שבט עם 'הפנסאים': אבות ובנים באירוע סוחף

באירוע מרגש ומרומם לכבוד היום הגדול והקדוש יו"ד שבט, 70 שנה לנשיאות כ"ק אדמו"ר זי"ע, התכנסו אלפי חיילי 'צבאות השם' החברים בארגון 'הפנסאים' יחד אבותיהם וחוו רגעים מיוחדים ● התכנית האמנותית נוהלה בידי שני המנחים הצעירים מענדי נוימן ובנימין פינקוביץ' ● על החלק האמנותי: ר' נאור כרמי, ר' שמחה פרידמן ור' יוסף חיים ● לכתבה המלאה וגלריית ענק >>>
מערכת שטורעם
באירוע מרגש ומרומם התכנסו אלפי חיילי 'צבאות השם' החברים בארגון 'הפנסאים' יחד אבותיהם וחוו רגעים אישיים מלאים באהבת ישראל של הרבי והחליטו גם הם להעביר את אהבתו של הרבי אל הסובבים אותם.

במהלך התכנית הם התפללו בצורה רצינית, למדו 'באתי לגני' יחד, ניגנו, הכריזו פסוקים, התוועדו ורקדו יחד.

המשתתפים פגשו את מר חנן כספי שריגש את כולם עד דמעות על אהבתו הנצחית של הרבי. הם רותקו לסיפורו של שר המשטרה בתקופת מלחמת המפרץ מר רוני מילוא, התרגשו כשהזמר החסידי שמחה פרידמן שיתף ברגעים אישיים על אהבתו של הרבי והאכפתיות שמלווה אותו בפגישותיו עם אנשים, ונדהמו מהבחור בנימין סויחר שנולד וגדל בתאילנד, חזר בתשובה שלמה והפך לבחור חסידי.

האמן והמוזיקאי הגדול ר' נאור כרמי סיפר איך הרבי מלווה אותו בכל שלב וגם התווים הנגינה... ועלה לנגן את ניגונו של הרבי 'שאמיל' על כלי נגינה עתיק יחד עם בנו שניכם על הקלידים..

התכנית האמנותית נוהלה בידי שני מנחים צעירים ומוכשרים שאף הפליאו בשירה מרגשת, חיילי צבאות ה' מענדי נוימן ובנימין פינקוביץ'.

דברי ברכה נרגשים נשא שליח הרבי ורב מרכז העיר תל אביב הרב יוסף שמואל גערליצקי.

על המוזיקה המדהימה הזמר שמחה פרידמן ואמן הקלידים יוסף חיים.

בסיום האירוע הציג המנחה הרב בנימין וילהלם את תכנית הצדקה של ארגון הפנסאים - להפוך את העולם בשקל...
והוחלטו החלטות מרגשות על ידי כל אחד מהמשתתפים.

על ההפקה: wow הפקות, בניהולם של מענדי ליפסקר ומנדל רחמים.
י"ד בשבט תש"פ