ב"ה ערב ש"ק, י"ח תמוז תשפ" | 10.07.20
השליח בגואנגז'ו הרב מענדי דבורקין בארגון משלוחי אוכל ליהודים ברחבי העיר
השליח בגואנגז'ו הרב מענדי דבורקין בארגון משלוחי אוכל ליהודים ברחבי העיר
חברה ישראלית נרתמה לסייע לשלוחים בסין

חברת PassportCard נעתרה לבקשת שלוחי הרבי בסין וארגנה משלוח של 12,000 מסכות לכיסוי פנים מפני נגיף הקורונה הקטלני ● המשלוח ינחת מחר בסין ויחולק ע"י השלוחים לאלפי היהודים השוהים במדינה ● לדיווח המלא ותמונות נוספות >>>
מערכת שטורעם
לאור ההאצה בהתפשטות מגפת הקורונה, ולאחר שהחברה הקצתה עשרות אלפי יח' של מסכות פנים היגייניות בנתב"ג לישראלים היוצאים לחו"ל, כעת נרתמת PassportCard לבקשת שלוחי הרבי בסין עם משלוח של 12,000 מסכות שינחת מחר (יום ו').

הסיוע של החברה מגיע עקב מחסור חמור של מסכות בסין, בין היתר בעקבות סגירת מפעלי הייצור בערים השונות.

בימים האחרונים נרשמה האצה בהתפשטות הנגיף, כשמתחילת ההתפרצות אובחנו בסין כ-7,700 בני אדם שנדבקו בקורונה ומניין ההרוגים עומד כעת על 170. מספר הנדבקים עקף אתמול את כמות הנדבקים מנגיף הסארס.

המשלוח המוטס צפוי לנחות בסין מחר (יום ו') ויצא לתפוצה לערים: שנגחאי, בייג'ין, גואנג'ו, שן זן והונג קונג, שם ממוקמים בתי חב"ד בסמיכות לריכוזים גדולים של ישראלים ויהודים.

לאחר הגעת המשלוח לבתי חב"ד ידאגו השלוחים לחלק המסכות ליהודים וישראלים ששוהים כעת באזורים הנגועים.

יואל אמיר, מנכ"ל PassportCard, אומר, כי "אתמול התחלנו בחלוקה של כ-100,000 מסכות בנמל התעופה בן גוריון לכל הנוסעים לחו"ל. פנו אלינו היום מבית חב"ד ונציגויות הקהילה הישראלית בסין בבקשה לסיוע. נענינו לבקשה והמסכות כעת עושות דרכן לסין לשימוש הקהילה המקומית. אנחנו זמינים כל העת עבור לקוחותינו בכלל ערוצי השירות ובמידת הצורך נעשה כל שביכולתנו לילות כימים על מנת להחזיר כל לקוח ארצה בשלום".
ד' בשבט תש"פ
השלוחים הרב מענדי דבורקין ורעייתו וחלק מילדיהם בכניסה לבית חב"ד בעיר
השלוחים הרב מענדי דבורקין ורעייתו וחלק מילדיהם בכניסה לבית חב"ד בעיר