ב"ה מוצאי ש"ק, י" ניסן תשפ" | 04.04.20
בשורה טובה ל'לודאים': נפתח מעון חב"די נוסף ■ תמונות

בימים האחרונים נפתח בלוד מעון חדש על ידי 'כולל חב"ד', המצטרף למעון הקיים של ה'כולל' בלוד ומשתייך לרשת 'מעונות חיה מושקא' ● בהקמת המעון סייע רבות סגן ראש העיר יוסי הרוש ● לדיווח המלא ותמונות נוספות >>>
מערכת שטורעם
בימים האחרונים נפתח בלוד מעון חדש על ידי 'כולל חב"ד', המצטרף למעון הקיים של ה'כולל' בלוד ומשתייך לרשת 'מעונות חיה מושקא'. קהילת חב"ד בלוד קיבלה בשמחה את הבשורה על הקמת מעון חב"די נוסף, על טהרת הקודש.

זהו המעון האחד-עשר שהוקם בשנים האחרונות על ידי ה'כולל' ברחבי הארץ, בעזרת 'קרן מרומים' ו'קרן בלווטניק'. המעון מצטרף לאמפריית המעונות ששמם המקצועי יצא למרחוק בקרב הורים רבים.

כמו יתר מעונות 'חיה מושקא', גם המעון החדש ישרת את משפחות אנ"ש, לצד משפחות מהאיזור. עם פתיחתו, החל גל רישום של משפחות מאנ"ש, ששמחו במיוחד על הבשורה.

כאמור, המעון החדש, לו סייע רבות סגן ראש העיר יוסי הרוש, נפתח עקב מצוקת מקום במעון הקיים. פתיחתו מהווה בשורה של ממש לאנ"ש בלוד.

ההשקעה במעון החדש, נעשתה מתוך מחשבה רבה, על טהרת הקודש ועל פי משנתו של הרבי. כך, למשל, ישנה הקפדה יתירה על חיות טהורות, כשרות 'שחיטת ליובאוויטש', אווירה חסידית ועוד.

"הכל מתוכנן ומוקפד ליישום המטרה", אומרים בהנהלת רשת המעונות, "אנחנו מאמינים שכדי לתת מענה איכותי אולטימטיבי לתינוקות ופעוטים צריך לדאוג לכך שעיצוב ותכנון הסביבה הפיזית ייתן מענה לדרישות ההתפתחותיות והחינוכיות".
כ"ד בכסלו תש"פ