ב"ה יום שלישי, כ"א מנחם-אב תשפ" | 11.08.20
הדים רבים למגזין 'נשמה'; רבבות עותקים נחטפו

בתוך ימים אחדים, רבבות עותקים של מגזין 'נשמה' החדש, שהוקם כחלק ממיזם הקמת ע"א מוסדות לרגל שנת השבעים לנשיאותו של הרבי, 'נחטפו' על ידי מאות שלוחי הרבי בארץ הקודש ויופצו להמוני המקורבים המגוונים ● התגובות שהגיעו מהשלוחים היו בהתאם: "זה יהיה השי המוצלח ביותר למתוועדים שלנו בי"ט כסלו" ● לסיפור המלא >>>
מערכת שטורעם
מהרגע בו הושק מגזין 'נשמה' החדש, ירחון למקורבי בתי חב"ד בארץ הקודש, התקבלו אין ספור תגובות אוהדות משלוחי הרבי ומהמוני המקורבים.

המגזין החדש, פרי שילוב כוחות בין 'צעירי אגודת חב"ד' לשבועון 'כפר חב"ד', יצא לאור ביום שני השבוע, אחרי ישיבות תכנון רבות שכללו סקרי עומק. במגזין מתפרסמים כתבות מיוחדות ומאמרי הגות מאת טובי הכותבים, המאירים את תחומי החיים המעסיקים את כולנו.

כבר בגיליונו הראשון, הודפס 'נשמה' ברבבות עותקים המופצים על ידי מאות שלוחי הרבי בכל רחבי הארץ.

כאמור, הדים רבים למגזין החדש שהושק כחלק ממיזם הקמת ע"א מוסדות לרגל שנת השבעים לנשיאותו של כ"ק אדמו"ר זי"ע.

לערכת מגזין 'נשמה' זורמות כל העת תגובות הממחישות את הצורך הגדול שהיה במגזין חסידי טהור לקהל המקורבים המגוון של בתי חב"ד בכל רחבי הארץ.

"'נשמה' עושה רושם ממש טוב ומרשים מאוד את המקורבים שלנו", סיפר שליח אחד משלוחי הרבי בתל אביב. "ב'נשמה' נראה במוחש המאמץ בהנגשת הרעיונות גם למעגלים היותר נרחבים של מקורבים ובאי בית חב"ד ונראה מוצלח מאוד".

שליח נוסף כתב: "ראוי 'נשמה' לקבל תפוצה רצינית ורחבה ויש בו בוודאי חלק בהפצת המעיינות חוצה".

והנה תגובה נוספת: "'נשמה נראה מושקע מאוד, מעניין מאוד, ובוודאי יעניין את המקורבים שלנו".

שליח בדרום, כתב: "זה יהיה השי המוצלח ביותר למתוועדים שלנו בי"ט כסלו. אכן יפוצו מעיינותיך חוצה!".

ברוח זו, התקבלו תגובות רבות נוספות ובמגזין 'נשמה' מציינים כי התקבלו גם הערות בונות מגוונות וכולן יילקחו בכל תשומת הלב הראויה.
ט"ז בכסלו תש"פ