ב"ה יום שלישי, כ"א מנחם-אב תשפ" | 11.08.20
ראש השנה לחסידות: קמפיין ענק ללימוד שיחותיו של הרבי

בימים אלה מתקיים בציבור התורני בישראל קמפיין ענק על 'אוצר ליקוטי שיחות' החדש, שיצא לאור לקראת יריד ספרי החסידות שמתקיים בשבוע הבא ב'בנייני האומה' בירושלים ● מטרת הקמפיין להגביר את המודעות לאוצר הרוחני הכביר הטמון בשיחותיו של הרבי, ולעודד את שוחרי הספר התורני להכניס לבתיהם את הסדרה החדשה וללמוד אותה ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
בימים אלה מתקיים בציבור התורני בישראל קמפיין ענק על 'אוצר ליקוטי שיחות' החדש, שיצא לאור לקראת יריד ספרי החסידות שמתקיים בשבוע הבא ב'בנייני האומה' בירושלים.

מטרת הקמפיין להגביר את המודעות לאוצר הרוחני הכביר הטמון בשיחותיו של הרבי, ולעודד את שוחרי הספר התורני להכניס לבתיהם את הסדרה החדשה וללמוד אותה.

המהדורה החדשה, שבה כונסו מבחר משיחותיו המעמיקות והמעשירות של הרבי, מגישה את "אוצר ליקוטי שיחות" בשני פורמטים מהודרים: האחד, שישה כרכים – חמישה על חומשי התורה וכרך על המועדים. השני – מהדורת 'בלכתך בדרך', שנים-עשר כרכים, עשרה על חומשי התורה ושניים על המועדים. בסדרה החדשה נוספו גם ביאורים בסוף כל שיחה.

בקמפיין, שאותו אפשר לראות בכל העיתונות החרדית ובאתרים הדתיים, מתפרסמות מודעות ובהן ציטוטים מגדולי ישראל שלמדו בליקוטי שיחות, וכן מובאים תקצירים מהשיחות של חנוכה המופיעות בסדרה זו, כדי להמחיש את העושר של השיחות.

מהנהלת 'יריד החסידות' נמסר, כי ההערכות הן שיימכרו אלפי סטים של 'אוצר לקוטי שיחות', וכך ייכנסו שיחותיו של הרבי לעוד אלפי בתים בישראל.
ט"ו בכסלו תש"פ