ב"ה יום שלישי, כ"א מנחם-אב תשפ" | 11.08.20
התמונה השנייה שתצולם בשישי הקרוב תשלים את התמונה שמשמאל
התמונה השנייה שתצולם בשישי הקרוב תשלים את התמונה שמשמאל צילום: שניאור שיף
חידתמונה ■ כל כבודה 'בת מלך'!

בשנים האחרונות זה הפך לנוהג כאשר במהלך יום השישי של השבת השנתית מצולמות החניכות מגובה רב, באמצעות רחפן, כאשר כל קבוצה יוצרת השלמה לקבוצה השנייה וביחד הן יוצרות סיסמה כלשהי או מספר שמבטא מסר כלשהו • לפניכם התמונה הראשונה שצולמה השנה, התוכלו לנחש מה נראה בתמונה השניה שתצולם ביום שישי הבא? ● בכתבה המלאה: גם התמונה המושלמת שצולמה בשנה שעברה ותמונות נוספות מהסופ"ש האחרון ● בת מלך >>>
מערכת שטורעם
מאות בנות השכבה הבוגרת של ארגון 'בת מלך', בראשות הרב אלימלך הרצל, התכנסו בשבת האחרונה לשבת השנתית המאוחדת, כאשר בשבת הקרובה תתקיים שבת דומה לשכבה הצעירה יותר.

המרכזות והמדריכות הודו בחום להנהלת הארגון, למנהלת הארגון הגב' חני גרינברג, למז"כלית ארגון נוער חב"ד הגב' חיה וולס, לצוות המטה מלי הלפרין, חיה פקשר ומירי סגל, לאחראית הכללית פייגי שיינברגר, למרכזות השבת: ח. פרידמן ר. וובר, ד. גרליק, לקצינות, למשב"קיות, למדריכות, לצוות הכפר, לצוות הלוגיסטי וצוות המטבח, על שבת נפלאה ומרוממת.

בשנים האחרונות זה הפך לנוהג שבמהלך יום שישי מצולמות החניכות מגובה רב באמצעות רחפן, כאשר כל קבוצה יוצרת השלמה לקבוצה השנייה וביחד הן יוצרות סיסמה כלשהי או מספר שמבטא מסר כלשהו.

לפניכם התמונה הראשונה שצולמה השנה, התוכלו לנחש מה נראה בתמונה השניה שתצולם ביום שישי הבא?
י"א בכסלו תש"פ
התמונה השנייה שתצולם בשישי הקרוב תשלים את התמונה הזו
התמונה השנייה שתצולם בשישי הקרוב תשלים את התמונה הזו
 
התמונה השלמה משנה שעברה
התמונה השלמה משנה שעברה