ב"ה ערב ש"ק, י"ח תשרי תשפ"ב | 24.09.21
המתנדבים בפעולה
המתנדבים בפעולה
מה עשו מתנדבי בזק בכולל חב"ד?

הבית החם של הנזקקים בדימונה, בית התבשיל של כולל חב"ד, עבר מתיחת פנים מרעננת, וזאת על ידי מתנדבים של חברת 'בזק' וביוזמת 'לקט ישראל' ● השליח הרב אורי שחר שמפעיל את בית התמחוי: "המתנדבים נתנו עבודה מושקעת"
ארי טננבוים

בית התבשיל של ארגון החסד הוותיק 'כולל חב"ד' עבר מתיחת פנים משמעותית בימים האחרונים, לרווחתם של הנזקקים הפוקדים את שעריו מידי יום ביומו.

ביוזמת 'לקט ישראל' ובביצוע המסור של עובדי חברת התקשורת 'בזק', בית התבשיל הוותיק בעיר, הזוכה להגיש מידי יום ארוחה חמה, מזינה ובריאה, לקשישים, ניצולי שואה ונזקקים המתגוררים בעיר - עבר חידוש מרענן.

הרב אורי שחר, משלוחי הרבי בעיר דימונה ומי שמפעיל את בית התבשיל בדימונה וגם בירוחם מטעם 'כולל חב"ד', סיפר כי "המתנדבים נתנו עבודה מושקעת, כשהעניקו פנים חדשות לבית התבשיל, לצד הצבת ספסלים חדשים לרווחת המגיעים הנה, ועוד".

מידי יום, צוות המתנדבים של בית התבשיל, מעניק לנזקקים ארוחה מזינה. "יש לנו תפריט בשרי ומגוון", מספר ר' אורי, "היום, למשל, היה תבשיל בקר, עם אורז וירקות מבושלים. אתמול הגשנו עופות ושניצלונים, לצד תפוחי אדמה, פתיתים ותוספות נוספות. התפריט שלנו מעניק ארוחה מכובדת ומושקעת בכל יום".  
כ"א בחשוון תש"פ
 
 
 
 
 
 
 
 
העובדים בפעולה
העובדים בפעולה