ב"ה יום שלישי, ט"ו תמוז תשפ" | 07.07.20
כינוס 'ברוכים הבאים' כולל 'תורה שלמה'
כינוס 'ברוכים הבאים' כולל 'תורה שלמה'
ירושלים: קבלת פנים חסידית לאברכי כולל 'תורה שלמה'

כולל 'תורה שלמה' יוצא לדרך ● הרב חיים שלום דייטש ראש 'כולל צמח צדק': "לימוד תורה בשילוב חיי השליחות" ● התוועדות סוחפת של הרב טייב עם האברכים
ארי טננבוים
"תורה שלמה" שעל ידי 'כולל חב"ד' בראשות הרב שלום דוכמן וביוזמתו של השליח הרב יצחק משען, מצטרף לפרויקט התורני שהוקם בהשקעה רבה, מתוך רצון להצמיח דור רבנים ומנהיגים בעלי ידע תורני רחב, ובעלי הסמכה מוכרת לרבנות, הפועלים במקביל בשליחות כרצונו הק' של הרבי.

בהתוועדות 'ברוכים הבאים' פתח המשפיע הרב חיים שלום דייטש ראש כולל 'צמח צדק', שהצביע בדבריו על העילוי שבשילוב חיי שליחות לומד תורה באינטנסיביות.

רב קהילת חב"ד בנווה יעקב הרב טוביה בלוי נשא נאום נלהב כהמשך לדברי הרב דייטש.

הרב חיים אלימלך, מנהל ומפקח 'תורה שלמה', דיבר על כך שלקברניטי 'תורה שלמה' יש דגש מיוחד על שלושה עניינים: לימוד התורה, פעילות תורנית עם מקורבים ועניין הרבנות. הרב אלימלך חיבר עניינים אלו עם דברי קודשו של הרבי.

הרב מנחם והבה, ראש הכולל החדש, נשא נאום מיוחד, בו הדגיש בפני האברכים את העניין של ניצול ויקור הזמן שזהו הגורם הדומננטי להצליח ולהספיק את המרובה בזמן מועט.

הנציג החסידי, ר' יעקב הלפרין, דיבר בהתרגשות על ההוספה הגדולה לכוח של חב"ד בירושלים ועל זריקת העידוד והמרץ שהדבר מכניס לעיר הקודש.

ומהאירוע הרשמי, להתוועדות סוחפת. המשפיע המפורסם הרב מיכאל טייב, התוועד במשך שעות ארוכות על עניין ההכנה לראש השנה ומה מצופה מבן מלך.
כ"ו באלול תשע"ט