ב"ה ערב ש"ק, י"ג סיון תשפ" | 05.06.20
אשקלון: סגן שר החינוך ביקר באימפריית החינוך של חב"ד

בעיצומן של ההכנות לפתיחת שנת הלימודים תש"פ, הגיע סגן שר החינוך הרב מאיר פרוש לביקור באמפרייה החינוכית של חב"ד, הכוללת 5 כיתות מעון, 20 גני ילדים, בתי ספר יסודיים לבנים ולבנות, ישיבה, תיכון בנות, תיכון מקצועי לבנים ומכללה תורנית לבנות ● לדיווח המלא וגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם
סגן שר החינוך הרב מאיר פרוש, ידיד אמת של חב"ד, הגיע לביקור יחד עם צוות עוזריו כדי לעמוד מקרוב על הצרכים הנחוצים לפתיחת שנת הלימודים תש"פ הבעל"ט. בפגישה השתתפו השלוחים, מנהלי מוסדות החינוך וקבוצת הורים.

האימפריה החינוכית של חב"ד באשקלון כוללת 5 כיתות מעון, 20 גני ילדים, בתי ספר יסודיים לבנים ולבנות, ישיבה, תיכון בנות, תיכון מקצועי לבנים ומכללה תורנית לבנות. על פי הצפוי בעז"ה, בשנים הקרובות יגיעו מספר הלומדים לכ-2,000.

בפתח המפגש צפה סגן השר בקטעי ווידיאו בהם מתאר אביו הרב מנחם ז"ל את פגישתו המפורסמת עם הרבי הריי"צ, בה דובר על החינוך התורני בארץ ישראל, וכן את ברכותיו של הרבי לרב מאיר פרוש במעמד חלוקת הדולרים.  

תוך כדי עיונו של הרב פרוש בחוברת הסוקרת את פעילות חב"ד אשקלון, עמד נפעם מהיקף הפעילות החינוכית המתקיימת באשקלון  בראשותו של השליח הראשי הרב מנחם ליברמן, והבטיח לקדם ולסייע באתגרים הקיימים לפתיחת שנה"ל תש"פ .
ג' במנחם-אב תשע"ט