ב"ה ערב ש"ק, י"ג סיון תשפ" | 05.06.20
מחלום למציאות: טסים לרבי עם כל המשפחה!

הגרלת הקיץ של 'לקראת שבת' יוצאת לדרך: זו השנה השביעית ברציפות שהגרלת 'לקראת שבת' סוחפת את משפחות אנ"ש ● תורמים להפצת אור תורתו של הרבי באמצעות גיליונות 'לקראת שבת' ודפי 'שיחת היום', שותפים לזכות הגדולה של הפצת תורת הרבי לכל המגזרים והחוגים, ונכנסים להגרלה הגדולה על כרטיסי טיסה לרבי לכל המשפחה! ● לכל הפרטים >>>
מערכת שטורעם
זו השנה השביעית ברציפות שהגרלת 'לקראת שבת' סוחפת את משפחות אנ"ש. תורמים להפצת אור תורתו של הרבי באמצעות גיליונות 'לקראת שבת' ודפי 'שיחת היום', שותפים לזכות הגדולה של הפצת תורת הרבי לכל המגזרים והחוגים, ונכנסים להגרלה הגדולה על כרטיסי טיסה לרבי לכל המשפחה!

השנה, במלאות 25 שנים לג' תמוז, מכון 'אור החסידות' מוסיף באור, ומרחיב את הפצת גיליונות לקראת שבת ל- 25,000 עותקים מידי שבוע! כן, 25,000 אברכים, בעלי בתים ובחורי ישיבות שיחזיקו ביד גיליון מודפס מתורתו המאירה של הרבי, ילמדו, ייחשפו לאור הגדול ויאירו הלאה בביתם ובסביבתם הקרובה. היש זכייה גדולה מזו? היש הפצת המעיינות גדולה מזו? והכול בזכותך!
בהגרלה הגדולה תזכה, כאמור, משפחה אחת בטיסה לרבי עם כל בני המשפחה. הזכייה כוללת כרטיסי טיסה וכן הוצאות אש"ל (אכילה, שתייה, לינה, בכפוף לתקנון). כל בני המשפחה מתכוננים יחד לנסיעה, טסים יחד, מתארחים, וכל המשפחה שואבת מנה גדושה של התקשרות לרבי. זו יכולה להיות המשפחה שלך!

הרב אברהם מן, יו"ר מכון 'אור החסידות', מציין: "ההכנסות מההגרלה מידי שנה מאפשרות לנו להפיץ את תורת הרבי גם לקהלים שלא נחשפו לכך בעבר, ולהמשיך להשקיע בעריכה ובהוצאה לאור של ספרים, קבצים וגיליונות גדושים ומלאים בתורת הרבי. בכך אנו זוכים להביא את הרבי ליהודים רבים נוספים, ולהביא יהודים רבים נוספים אל הרבי, ואתם זוכים להיות שותפים מלאים בשליחות המוטלת על כתפיו של כל חסיד. השנה, במלאות 25 שנים לג' תמוז, החלטנו להרחיב את ההפצה של גיליונות 'לקראת שבת' ל- 25,000 עותקים מידי שבוע, כי אנו מאמינים שאת חושך הגלות מנצחים באור, ו"להאיר – ניתן רק על ידי אור החסידות" (ספר המאמרים ה'תש"ח, עמ' 292)".

גם אתה יכול להגשים את החלום החסידי של המשפחה שלך!

כרטיס 1 = 180 ₪   •   3 כרטיסים = 300  ₪   •   10 כרטיסים = 770  ₪    

ניתן לתרום בתשלומים!

היכנסו עכשיו לאתר ההגרלה, רכשו כרטיסי הגרלה והיו שותף בהפצת החסידות באמצעות גיליונות 'לקראת שבת' ודפי 'שיחת היום', ואולי המשפחה שלכם תזכה לטוס השנה יחד אל הרבי!

■ להצטרפות וכניסה מיידית להגרלה לחצו כאן!
אפשר להצטרף גם בטלפון: 03-3745979
י"ב בתמוז תשע"ט