ב"ה מוצאי ש"ק, כ"א טבת תשפ" | 18.01.20
מעניקים אהבה לילדים היתומים: ההתרמה בעיצומה

מעניקים עתיד לילדים של אלי ז"ל: שבוע חלף מאז הטרגדיה הנוראה, בה הלך לעולמו האברך הצעיר ר' אלימלך ויסברג ע"ה (28) מכפר חב"ד, כשהוא מותיר אלמנה ושני יתומים קטנים, שהגדול שבהם יחגוג את ה'חלאקה' שלו בעוד כחודשיים • בשעות אלו נמשכת ההתרמה שארגנו חבריו של אלי למען אלמנתו וילדיו ● אנ"ש חסידי חב"ד בארץ ובעולם מתבקשים להתגייס ולתרום לטובת העתיד של הילדים הקטנים • לסיפור המלא >>>
מערכת שטורעם

מעניקים עתיד לילדים של אלי ז"ל: שבוע חלף מאז הטרגדיה הנוראה, בה הלך לעולמו האברך הצעיר ר' אלימלך ויסברג ע"ה (28) מכפר חב"ד, כשהוא מותיר אלמנה ושני יתומים קטנים, שהגדול שבהם יחגוג את ה'חלאקה' שלו בעוד כחודשיים.

אלי ע"ה, היה עמוד התווך במשפחה, אבא אוהב, בעל מסור וחבר שנתן לאחר את כל מה שיש לו. את הכאב הגדול הרגישה חסידות חב"ד בכל העולם - ועין לא נשארה יבשה בלוויה ובעת הקבורה. 

בתום מסע ההלוויה הכואבת - התקבלה ההחלטה: החברים והידידים איחדו כוחות, והציבו מטרה - 'דואגים לעתיד הילדים'. מיליון ש"ח שיאספו שקל לשקל - והכל, לטובת המשך החזקת המשפחה.

>>> לתרומה מיידית - לחצו כאן!

בשעות אלו נערכת מגבית כספית למען משפחתו של אלי. אנ"ש חסידי חב"ד בארץ ובעולם מתבקשים להתגייס בכדי לעזור לאלמנתו לכלכל בנחת וברוגע את הפעוטות שנשארו בבית, ללא אבא אוהב.

בקריאה מיוחדת יצא מד"א כפר חב"ד הגאון הרב מאיר אשכנזי - ובה הוא מבקש "להתגייס למגבית ולתרום לקרן".

גם רב קהילת חב"ד ברחובות, חבר בי"ד רבני חב"ד וחבר וועדת ה'קרן' שהוקמה - הרב מנחם מענדל גלוכובסקי - יצא בקריאה נרגשת בשפה העברית והאנגלית, לתרום ולתמוך כספית עבור הילדים והאישה.  

'והחי יתן אל ליבו'. אל תעמדו מנגד - הרימו את תרומתכם!

>>> לתרומה מיידית - לחצו כאן!

כ"א בסיון תשע"ט