ב"ה יום שלישי, כ"ב תמוז תשפ" | 14.07.20
הרכב המפואר שליווה את תהלוכת ספר התורה בשנה שעברה
הרכב המפואר שליווה את תהלוכת ספר התורה בשנה שעברה צילום: יד לאחים
שנה תשיעית ברציפות: מי יזכה השנה בהגרלת ספר התורה של 'יד לאחים'?

התעניינות שיא בהגרלה הנדירה על ספר תורה שעליה הכריז ארגון 'יד לאחים' ● בהגרלות בשנים קודמות זכו כבר שתי משפחות אנ"ש בספר התורה: משפחת קובלסקי מצפת ומשפחת צירקוס מקריית-מלאכי ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
התעניינות שיא בהגרלה הנדירה על ספר תורה שעליה הכריז ארגון 'יד לאחים', כאשר לקראת ההגרלה הקרבה ובאה, מציפים המוני פונים את מוקד 'יד לאחים' בבקשה להצטרף להגרלה שהכנסותיה קודש לפעילות הארגון. יצוין כי הרבי תרם מס' פעמים בעצמו ליד לאחים והפעילות הייתה בברכת הרבי. בהגרלות בשנים קודמות זכו כבר שתי משפחות אנ"ש בספר התורה: משפחת קובלסקי מצפת ומשפחת צירקוס מקרית מלאכי.

משפחת שדה משכונת הדר גנים בפתח תקווה  שזכתה בספר התורה בשנה שעברה, שחזרה השבוע את הרגעים הדרמטיים בהם הגיע הטלפון מיד לאחים על זכייתם בהגרלה. "במשך שעה ארוכה מיאנו להאמין. זה היה נשמע לנו מדי טוב. אחרי ששכנעו אותנו שמדובר בזכייה אמתית בספר תורה, לא ידענו את נפשנו מרוב התרגשות.

"חובה עלינו להדגיש כי יד לאחים עמד מאחורי דבריו עד לפרט האחרון. יד לאחים העביר לידינו ספר תורה שאנו בחרנו, נרתיק מהודר לספר התורה, מודעות רחוב ופרסום בעיתונות על הכנסת ספר התורה לבית הכנסת שלנו, תהלוכת ענק עם לפידים שנערכה ברוב עם בליווי רכב מיוחד ומפואר ועוד... והכי חשוב: ספר התורה הוא לעילוי נשמת יקירינו".

ממוקד ההגרלה נמסר לא לחכות לשעות הלחץ של היום האחרון.

ההגרלה תתקיים אי"ה ביום חמישי ג' סיון תשע"ט - לקראת חג מתן תורה.  לכניסה להגרלה, חייגו בכל שעה למוקד יד לאחים: 1800-620-640.
כ"ו באייר תשע"ט
הזוכה בהגרלה בשנה שעברה, אריאל שדה מפתח תקווה, מחזיק את ספר התורה בתהלוכה לבית הכנסת השכונתי
הזוכה בהגרלה בשנה שעברה, אריאל שדה מפתח תקווה, מחזיק את ספר התורה בתהלוכה לבית הכנסת השכונתי | צילום: יד לאחים