ב"ה יום שלישי, י" סיון תשפ" | 02.06.20
ראשון-לציון: קהילת חב"ד התוועדה לרגל י"א ניסן

ציבור גדול מאנ"ש, מתפללי ביהכנ"ס ומשתתפי השיעורים, השתתפו בהתוועדות המרכזית לרגל י"א ניסן - יום הולדת הרבי, בבית-כנסת חב"ד המרכזי בראשון לציון ● המתוועד האורח: הרב אלי וולף ● לדיווח המלא ותמונות >>>
מערכת שטורעם
ציבור גדול מאנ"ש, מתפללי ביהכנ"ס ומשתתפי השיעורים השתתפו בהתוועדות המרכזית לרגל י"א ניסן -יום הולדת הרבי בבית הכנסת חב"ד המרכזי בראשון לציון. המתוועד האורח הרב אלי וולף דיבר על כך שהרבי נותן לנו מתנות כל הזמן והיום זה הזמן שלנו לחשוב כיצד אנו מחזירים לרבי ולו במעט. הרב וולף תיבל את הדברים בסיפורים מיוחדים ונתן את המבט הרגשי והתובנות שאנחנו צריכים לקחת איתנו מכל סיפור.

הוא גם עורר את הקהל לכתוב לרבי על בסיס קבוע לא רק שישנם בעיות, אלא גם לבשר בשורות טובות, וסיפר בשם דודו המזכיר הרב בנימין קליין ע"ה שהרבי נתן לו משימה לבצע וחיכה לשמוע בהקדם שהדברים בוצעו והסתדרו, וקרה פעם אחת שהרב קליין לא דיווח מיד כי לא היה מתי והרבי לא היה שבע רצון מהעיכוב.

המרא דאתרא דקהילת חב"ד הרב מרדכי-צבי דוברבסקי דיבר על כך שעלינו לזכור כל הזמן שאנחנו הרגליים של הרבי ומשכך מוטלת עלינו החובה ויש לנו את הכוחות לבצע את המטרה שהיא הבאת הגאולה בפועל ממש.

התוועדות גלשה לתוך השעות הקטנות של הלילה, ליד שולחנות ערוכים בשפע כיד המלך.

ההתוועדות אורגנה ע"י ר' מענדי דוברבסקי מנהל מוסדות 'משכן מנחם' והפעילות בקהילה בשיתוף גבאי בית הכנסת הרב יצחק-מאיר סוסובר והרב אברהם סלמון.
ט"ז בניסן תשע"ט