ב"ה מוצאי ש"ק, כ"ז שבט תשפ" | 22.02.20
תיעוד מרגש: דיירי 'בית פינגר' מסייעים בהכנות לבר-מצווה

מ'בית פינגר', המעון של 'כולל חב"ד' בירושלים לבעלי נכויות קשות ל"ע, התקבלה הבוקר התמונה המרגשת הזו, בה נראים הדיירים כשהם מסייעים בהכנות לבר מצווה השנתית של 'כולל חב"ד' ● השנה, בר המצווה תתקיים בצל פטירתו הטראגית של הרב עמרם בלוי ע"ה, מנהל 'חסד מנחם מענדל', שהקדיש שנים ארוכות מחייו למענם של היתומים והאלמנות ● לסיפור המלא >>>
מערכת שטורעם
מ'בית פינגר', המעון של 'כולל חב"ד' בירושלים לבעלי נכויות קשות ל"ע, התקבלה הבוקר התמונה המרגשת הזו, בה נראים הדיירים כשהם מסייעים בהכנות לבר מצווה השנתית של 'כולל חב"ד'.

הדיירים, חרף מוגבלותם המורכבת, מקפלים את ההזמנות החגיגיות שנשלחות אל המשפחות והאורחים הנכבדים.

הסיוע של הדיירים לאירוע, הינו חלק מהירתמות שלהם לקהילה, במסגרת תכנית בריאותית ייחודית ומלאת תוכן שהותאמה במיוחד עבורם ב'מרכז פינגר', בו הם מקבלים עצמאות, נגישות ושילוב בפרויקטים של יצירה, בליווי צוות מיוחד.

בר המצווה נערכת על ידי 'חסד מנחם מענדל', הזרוע של 'כולל חב"ד' המטפלת ומסייעת בכל ימות השנה לאלמנות ויתומים.

החגיגה המרגשת נערכת כמידי שנה לכבוד י"א ניסן, יום הולדתו של הרבי, בעיר הקודש בירושלים, בהשתתפות מאות אורחים ובהשקעה גדולה של ה'כולל'.

השנה, תערך בר המצווה בצל פטירתו הטראגית של הרב עמרם בלוי ע"ה, מנהל 'חסד מנחם מענדל', שהקדיש שנים ארוכות מחייו למענם של היתומים והאלמנות.

חגיגת בר המצווה שזכתה ליחס מיוחד מהרבי בשנות האור והיא הפכה לאחד מהאירועים הציבוריים הבולטים שמקיים ארגון החסד הוותיק 'כולל חב"ד' במהלך השנה, בהשתתפות אורחים נכבדים המבטאים את הערכתם למפעל החסד הגדול בארץ הקודש.

כ"ו באדר ב' תשע"ט