ב"ה מוצאי ש"ק, כ"ז שבט תשפ" | 22.02.20
כנס השידוכים החב"די: "רווקות מאוחרת זו לא בחירה"

'האירוע של כולנו' - אירוע ראשון מסוגו התקיים בכפר חב"ד בשבוע האחרון: שדכניות ומשודכות, מבוגרות וצעירות כאחת, התכנסו כשמטרה וקו אחד מאחד את כולן ● "משהו חדש קורה בחב"ד: פתאום יש שיח, אפשר לדבר על זה ללא בושה, שום אסון לא קרה רווקות מאוחרת זו לא בחירה, זו הדרך למסע" ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
'האירוע של כולנו' - אירוע ראשון מסוגו התקיים ב'בית זלטה' ביום ג', י"ט אדר ב'. נשים ובנות מרחבי הארץ, מהדרום ועד הצפון, שדכניות ומשודכות, מבוגרות וצעירות כאחת, התכנסו כשמטרה וקו אחד מאחד את כולן: "לכולנו אכפת!".

את האירוע הנחתה בטוב טעם הגב' חני גולדברג. הגב' יהודית פייגין, פסיכותרפיסטית ומאמנת לשינוי, העבירה בחן המיוחד לה את המסר-לאפשר להיות במצב של 'אי-ודאות', כאשר את נמצאת ב-'אי' הקב"ה נמצא איתך, ומסביבך יש רק 'ודאות', שהרי הקב"ה עושה הכל לטובה ולברכה. לקבל את ה'אי ודאות' זו תמצית האמונה והביטחון בה'.

בכנס הועלתה הצגה מקצועית ומרתקת על רווקות מאוחרת. המסר היה חד וברור: לכל אחת יש את המסע שלה עד החתונה, הכל מאתו יתברך והכל מדויק.

ההצגה הבלתי נשכחת עם שחקניות אותנטיות שמביאות למרכז הבמה את אתגרי הרווקות וההמתנה. מדברות בלי פילטרים עם המון רגישות, רגש ובעיקר הומור עצמי אשר נותן לבנות להרגיש שותפות למסע-'אישה את אחותה תעזור ותאמר חזק!!!' ובעיקר תקווה ואופטימיות, כמאמר רבותינו נשיאינו-'חשוב טוב יהיה טוב'.

בסיום הערב עלו לבמה צמד המשמחות פאר טוויל וחיה זוהר, בניגוני שמחה וריקודים 'שמחה פורצת גדר'.

בכניסה לאירוע נשים ובנות חתמו על פ"נ, בו נכתב על מטרת הכנס: לעורר למטה את רצון אנ"ש לסייע לבנות הבוגרות לשידוכים, ולעורר למעלה רחמים לשידוכים טובים תיכף ומיד ממש.
כ"ה באדר ב' תשע"ט