ב"ה מוצאי ש"ק, כ"ז שבט תשפ" | 22.02.20
רבני העיר בני-ברק. מימין: הרב רוזנבלט והרב לנדא
רבני העיר בני-ברק. מימין: הרב רוזנבלט והרב לנדא צילום: דוד זר ואלימלך גרסטל
מזכירו האישי של הרב לנדא חשף: הכל תוכנן בחיי הרב

ראש עיריית בני-ברק ר' אברהם רובינשטיין דיבר הערב בריאיון לאבי מימרן ב'קול חי' על ההכרזה ההיסטורית בהלוויית רבה של בני-ברק הרב משה-יהודה לייב לנדא ע"ה ● גם מזכירו ונהגו האישי של הרב לנדא ע"ה, ר' יהודה כץ, חשף הערב בריאיון למשה גלסנר ב'קול ברמה' באשר למהלכים שקדמו להכרזה ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם

ראש עיריית בני-ברק ר' אברהם רובינשטיין דיבר הערב בריאיון לאבי מימרן ב'קול חי' על ההכרזה ההיסטורית בהלוויית רבה של בני-ברק הרב משה-יהודה לייב לנדא ע"ה ואמר, כי "מינוי ממשיכי דרכו של הרב לנדא נעשה על דעת כל גדולי ישראל המתגוררים בבני-ברק. לא הייתי שותף להחלטה, אך אני סמוך ובטוח על דעתם של גדולי ישראל".

גם מזכירו ונהגו האישי של הרב לנדא ע"ה, ר' יהודה כץ, חשף הערב בריאיון למשה גלסנר ב'קול ברמה' באשר למהלכים שקדמו להכרזה ואמר, כי "הרב לנדא זצ"ל נפגש בתקופה האחרונה עם הרב רוזנבלט ועל המינויים האלו דיברו עם הרב כבר בחייו".

כץ הוסיף, כי "בימינו שיש על כך הרבה לחצים, אנחנו עמדנו משתוממים לנוכח תעצומות הנפש של הרב בנושא הכשרות. מי שהכיר את הרב ידע כמה הוא פחד וברח מהכבוד. הוא היה אומר אני אצטרך לתת דין וחשבון על הכבוד הזה".

כ"ד באדר ב' תשע"ט