ב"ה יום שלישי, כ" תמוז תשע"ט | 23.07.19
התמונה האחרונה של יוסי ז"ל, יממה לפני מותו הטראגי
התמונה האחרונה של יוסי ז"ל, יממה לפני מותו הטראגי
מיזם מרגש לחג הפורים לזכרו של יוסי קדוש ז"ל

במלאות עשור לפטירתו הטראגית של הילד החב"די יוסף-יצחק קדוש ז"ל בתאונת דרכים קשה, לאחר שנפגע מאוטובוס כשרכב על אופניו, והוא בן 10 בלבד, יוצאים בני משפחתו וחבריהם במיזם חברתי אישי ומרגש לכלל האוכלוסייה לקראת פורים ● כל הפרטים >>>
מערכת שטורעם
לפני עשר שנים נהרג ה'חייל בצבאות השם' יוסף-יצחק קדוש ז"ל, לאחר שרכב על אופניו בעיר מגוריו מודיעין ונדרס למוות ע"י אוטובוס בתאונה מחרידה. בן 10 שנים בלבד היה בפטירתו.

יוסף יצחק, ילד קטן בעל לב ענק, אהבה ורגישות כלפי כל אדם, היה מתבונן, מרגיש את הסביבה ונותן בשביל לתת. דבר יום ביומו.

גם בפורים האחרון של חייו וכמידי שנה, חילק יוסי משלוח מנות לשכן ערירי, לנהג האוטובוס, לילדים 'שקופים'. למי שלא זכה לקבל משלוח מנות, כי אף אחד אחר לא ראה אותו.

כזה היה יוסי, שידע לזהות את האנשים השקופים, את הפחות בולטים בחברה, את אלה שאף אחד לא שם אליהם לב, ודווקא עליהם הוא חשב והביא להם משלוח מנות קטן וחביב. החיים הגדולים עם הלב הענק נקטעו בפורים, התמונה האחרונה שלו היא כשהוא מחופש.

לזכרו של יוסי יוצאת אימו וחברים במיזם חברתי אישי ומרגש: משלוח מנות של אהבה: לתת כדי לתת. זהו מיזם כלל ישראלי עם עיקרון פשוט: אנשים מכל גוני האוכלוסייה, יכינו משלוח מנות קטן לפי רוחב ליבם, יקשטו, יכתבו מילה טובה ויביאו אל אדם שהם לא מכירים, או לא חברים שלו – אל אדם זר, שזקוק לחיבוק של הסביבה.

שרית וייצמן, אימו של יוסי: "אנחנו רוצים שהמחווה האנושית הזאת לזכרו, תהפוך לתופעה שתחצה מגזרים ואוכלוסיות ושתהיה סוג של מצוות פורים כלל ישראלית".

כחלק מהקמפיין להוספת אור בעולם באמצעות משלוח המנות המיוחד, הוקמו דף פייסבוק ועמוד אינסטגרם ייעודיים שירכז לתכו תמונות וסרטונים של המבצע. המשתתפים מוזמנים לצלם את המנה שהכינו ולהעלות אותה לשם ולתייג
#משלוחמנותשלאהבה2019.

בין המשתתפים יוגרלו ארוחות זוגיות, כרטיסים להצגות, הזמנות למופעים, מתנות ופינוקים.

מתחברים למיזם? עזרו לנו להפיץ את המסר ולהרבות אור בעולם:

ב'פייסבוק': משלוח מנות של אהבה
ב'אינסטגרם': משלוח מנות של אהבה


י"א באדר ב' תשע"ט