ב"ה יום שני, כ"ב אייר תשע"ט | 27.05.19
ערד: המשנה למנכ"ל משרד החינוך במוסדות בחב"ד

המשנה למנכ"ל משרד החינוך גב' גילה נגר השתתפה בסיור מיוחד במוסדות חינוך חב"ד בערד, שנערך על ידי ועדת הפרס של משרד החינוך, יחד עם ראש העיר עו"ד ניסן בן-חמו ● נגר הביעה התפעלותה מהרמה הגבוהה ומשיטות הלימוד ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
ועדת פרס החינוך של משרד החינוך, בראשות המשנה למנכ"ל המשרד הגב' גילה נגר הגיעה לסיור בערד ויחד עם ראש העיר עו"ד ניסן בן חמו התפעלה מרמת החינוך הגבוהה במוסדות החינוך "אור מנחם" חב"ד.

במהלך הסיור הופתעה הגב' נגר לגלות את יכולות הקריאה של הילדים בגני חב"ד. היא סיפרה כי התקשתה להאמין ליכולות הקריאה הגבוהות בגילים צעירים כל כך, ובחנה בעצמה את התלמידים על טקסטים נוספים. "יש למערכת החינוך הממלכתית מה ללמוד משיטות החינוך לקריאה במוסדות חב"ד", ציינה המשנה למנכ"ל משרד החינוך.

הגב' נגר נחשפה גם לתכנית "מאירות" הייחודית של בית הספר לבנות "אור מנחם" חב"ד בערד בניהולה של השליחה הגב' חני מנדלזון. במסגרת התכנית מבקרות בנות בית הספר בכלל הגנים בעיר ומעניקות לתלמידי הגנים את ערכי החגים ומסורת ישראל בצורה חווייתית מספר פעמים בשנה.

מוסדות החינוך של חב"ד בערד בראשות השליח ורב קהילת חב"ד הרב יעקב מנדלזון כוללים מסגרות מגיל לידה ועד לסיום החינוך היסודי לבנים ולבנות, ולומדים בהם כ-500 תלמידים.


כ"ג באדר א' תשע"ט