ב"ה יום שני, כ"ב אייר תשע"ט | 27.05.19
אשקלון: התלמידות קיבלו את הסידור וריגשו את כולן

בטקס מרשים ומרגש חגגו תלמידות כיתות א' בביה"ס היסודי ממ"ד 'אור חיה' חב"ד באשקלון את מסיבת קבלת הסידור ● בית ספר ניסוי של משרד החינוך למנהיגות ושליחות, ומתקיימת בו פעילות חינוכית בלתי פורמלית עשירה ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
בטקס מרשים ומרגש חגגו תלמידות כיתות א' בביה"ס היסודי ממ"ד 'אור חיה' חב"ד באשקלון את מסיבת קבלת הסידור.

לאחר שהתלמידות רכשו את מיומנות הקריאה, החלו בהכנות למסיבת קבלת הסידור. התלמידות למדו על חשיבות התפילה וקדושת הסידור , וקיימו חזרות על קטעי השירה , הדקלומים והריקודים אותם יבצעו במסיבת הסידור.

בית הספר ממ"ד חב"ד אשקלון, הינו בית ספר ניסוי של משרד החינוך למנהיגות ושליחות, ומתקיימת בו פעילות חינוכית בלתי פורמלית עשירה. כל אירוע מקבל תשומת לב גדולה והשקעה מרובה.

השבוע , בטקס מרשים ומרגש, בהשתתפות התלמידות, האימהות והסבתות, קיבלו התלמידות את הסידור ממנהלת בית הספר גב' חני וולף וממחנכות כיתות א'. בדבריה, ציינה מנהלת בית הספר כי תפילתן הזכה של הבנות הצעירות- תינוקות של בית רבן, היא המעולה שבתפילות ובוודאי תזרז את הגאולה.

האימהות, הסבתות ואורחות המסיבה, התרגשו מקטעי השירה והריקודים אותם ביצעו הבנות באופן מדויק וחינני ומהפעילות האינטראקטיבית שהוסיפה שמחה למסיבה.

לאחר חלוקת הסידור וההפעלות המגוונות, הוזמנו המשתתפות להתכבד וליהנות מבר חלבי עשיר. לתלמידות החוגגות חולקו מתנות ומזכרות מהמסיבה.

לדברי מחנכות כיתות א': "מרגש מאוד היה לראות את הבנות בתפילת הבוקר שלמחרת המסיבה מתפללות בכוונה מילה במילה מתוך הסידור".
כ"א באדר א' תשע"ט