ב"ה יום חמישי, י"ח אייר תשע"ט | 23.05.19
סגן שר החוץ של אוזבקיסטן הודה ללבייב ולרב בלוי

מנכ"ל קונגרס יהודי בוכרה הרב יהודה בלוי ערך הערב (שלישי) קבלת פנים מיוחדת לסגן שר החוץ של אוזבקיסטן מר דילשוט אזאטוב, המבקר בישראל, בנוכחות שגריר אוזבקיסטן בישראל, ח"כ רוברט אילטוב ואורחים נוספים ● הרב בלוי ניצל את המעמד להעניק לח"כ אילטוב, שהודיע השבוע על פרישה מהכנסת, מתנת הוקרה ● לדיווח המלא ותמונות >>>
מערכת שטורעם
מנכ"ל קונגרס יהודי בוכרה הרב יהודה בלוי ערך הערב (שלישי) קבלת פנים מיוחדת לסגן שר החוץ של אוזבקיסטן מר דילשוט אזאטוב, המבקר בישראל.

לקבלת הפנים שנערכה בבית קונגרס יהודי בוכרה בתל-אביב הגיעו גם שגריר אוזבקיסטן בישראל מר סעיד רוסטמוב, ח"כ רוברט אילטוב, הח"כ לשעבר אמנון כהן, חברי נשיאות הקונגרס ונציגים בוכריים מוניציפליים מרחבי הארץ.

סגן שר החוץ הודה לקונגרס הפועל בנשיאות הנגיד ר' לוי לבייב על העשייה החשובה ורבת השנים למען יהודי אוזבקיסטן. הרב בלוי הודה בשם הקונגרס והעדה הבוכרית לממשלת אוזבקיסטן על יחסה המיוחד ועל ההחלטה לבטל את חובת האשרה בכניסה למדינה, והעניק מתנת הוקרה לסגן השר.

הרב בלוי ניצל את המעמד ואת נוכחותו של ח"כ אילטוב, שהודיע השבוע על הסרת מועמדותו בבחירות הקרובות לכנסת, והעניק לו מתנה יוקרתית על עשייתו למען הקונגרס ולרגל 'יציאתו לחירות' מהשעבוד הפוליטי.

צפו:
י"ד באדר א' תשע"ט