ב"ה יום שלישי, י"ט מנחם-אב תשע"ט | 20.08.19
הילדים בגן 'לוי יצחק' כשהרצפה מוצפת מים
הילדים בגן 'לוי יצחק' כשהרצפה מוצפת מים
לוד: הזנחה קשה בגן הילדים 'לוי יצחק'

הצפות מים חוזרות ונשנות בגן 'לוי יצחק' המשרת את אנ"ש בלוד הביא את ההורים להקים קול זעקה ● הנהלת הגן שילמה את חלקה וכל שנותר הוא שהעירייה תתן את חלקה כמוסכם ● בינתיים הילדים הקטנים סובלים ● ומה אומרים בעירייה? ● לדיווח המלא ותמונות נוספות מההצפות בגן >>>
מערכת שטורעם

הורים לילדים בגן 'לוי יצחק' בשכונת חב"ד בלוד פנו לאתר חב"ד-'שטורעם' בעקבות הצפות מים חוזרות ונשנות בתוך הגן, וזאת בשל בעיה בתשתיות חיצוניות.

בשיחה לאתר חב"ד-'שטורעם' טענו ההורים: "פנינו לכל גורמי העירייה וחוץ מתשובה ש'הנושא בטיפול' לא אירע דבר. הגן 'מוכר שאינו רשמי' ולאחר דין ודברים בין הנהלת הגן לעירייה סוכם כבר לפני חודשיים כי כל צד יתן 50%. בינתיים ילדינו בני 3-4 סובלים".

ל'שטורעם' נודע עוד, כי הנהלת הגן שילמה את חלקה בסך 50%, וכל שנותר הוא שהעירייה תתן את חלקה כמוסכם.

לטענת ההורים, "המחדל הוא של העירייה נטו בגלל שמבנה הגן נמצא בירידה וכל הגשמים שיורדים מגיעים אלינו כי העירייה לא עשתה בורות ניקוז באיזור הזה".

מעיריית לוד נמסר בתגובה: "אף שמדובר בגן פרטי ולא בגן עירייה, נוכח ההתחשבות בצרכי תושבי שכונת חב"ד פועלת העירייה לביצוע שיפוצים ותיקון הליקויים שיבוצעו כבר בימים הקרובים, בהתאם להסדר. יודגש, כי העירייה כבר פעלה בעבר לתיקון המפגע, אך התברר כי הוא חמור יותר וכי נדרשת פעולה מקיפה ונרחבת יותר מכפי שהיה נראה בתחילה".

ח' באדר א' תשע"ט