ב"ה יום שלישי, ט"ו תמוז תשפ" | 07.07.20
ועידת המחנכים הראשונה במוסקבה
ועידת המחנכים הראשונה במוסקבה
לראשונה: ועידת המחנכים לרשת מוסדות החינוך במוסקבה

במוסקבה נפתחה היום ועידת המחנכים השנתית, הנערכת לזו הפעם הראשונה בבירה הרוסית, בהשתתפות מרצים מיוחדים שהגיעו מישראל ● אורח הוועידה הוא הרב נפתלי רוט, יוזם ועידת המחנכים הוותיקה והמצליחה בארה"ק ● לכתבה המלאה וגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם
במוסקבה נפתחה היום "ועידת המחנכים" השנתית, הנערכת לראשונה בבירה הרוסית.

עובדי צוות ההוראה מאחד עשר מוסדות החינוך במוסקבה שתחת השליח והרב הראשי לרוסיה, הרב בערל לאזאר, יתכנסו לשלושה ימים של שבת אחים, יאזינו להרצאות מפי טובי המרצים שהגיעו במיוחד מארה"ק לימי הועידה ויהנו מאירוח מושלם בבית חב"ד בשכונת 'ז'וקובקה' בראשות השליח הרב אלכסנדר ברדה.

אורח מיוחד בועידה, הוא הרב נפתלי רוט, יוזם ומנהל 'ועידת המחנכים' המסורתית הנערכת מידי שנה בארה"ק.

מי שעומד מאחורי ההתתפחות האדירה של מוסדות החינוך במוסקבה, הוא המנכ"ל הרב יוסף-יצחק ליפסקר: שאומר לאתר חב"ד-'שטורעם': "אני נרגש לקראת הפעם הראשונה שבה אנו פותחים את "ועידת המחנכים" כאן במוסקבה. מוסדות החינוך בעיר מתפתחים ומתקדמים ללא הרף, והם עומדים בסטנדרטים מקצועיים גבוהים ביותר. אך טבעי הוא שאנשי החינוך ינצלו כל הזדמנות על מנת להשתלם בעבודת השליחות הקדושה שלהם. אנו שמחים לתת להם את האפשרות הזאת, ומתוך הרחבת הדעת גשמית ורוחנית".

מי שאמון על הפקת הועידה, והניהול המקצועי שלה, הוא השליח החדש במוסקבה הרב זאב קפלן, המחנכים הרב ברוך אייזמן והרב אפרים בלוי, יחד עם מנהל החדר הרב יוסף יצחק קעניג.

ז' באדר א' תשע"ט