ב"ה יום חמישי, כ"א מנחם-אב תשע"ט | 22.08.19
טבריה: ראש העיר מכחיש את ההקלטה שפורסמה

ראש העיר טבריה רון קובי פרסם היום הצהרה מצולמת, המכחישה את ההקלטה שפורסמה ברשתות החברתיות, בה נשמעת כביכול "נציגת שירותי הדת בעירייה" המבקשת בשם ראש העיר שלא להציע עוד לתושבים להניח תפילין ● ומה הגיב השליח הראשי בעיר הרב קרמר? ● לדיווח המלא וצפייה בסרטון של ראש העיר >>>
מערכת שטורעם
ראש העיר טבריה רון קובי פרסם היום הצהרה מצולמת, המכחישה את ההקלטה שפורסמה ברשתות החברתיות, בה נשמעת כביכול "נציגת שירותי הדת בעירייה" המבקשת בשם ראש העיר שלא להציע עוד לתושבים להניח תפילין.

את הסרטון צילם קובי בעצמו, כשלצידו עו"ד שי עמרוסי, המייצג את חב"ד בעיר, בראשות השליח הראשי הרב יוסף קרמר.

השליח הרב קרמר הגיב ל'שטורעם' לאחר פרסום הסרטון ואמר, כי הוא "מודה לראש העיר רון קובי שיצא בהודעת הכחשת ה'הודעה' על איסור הנחת תפילין לכאורה משמו. רון אף שיבח את פעילות חב"ד בעיר ובייחוד את בני ובנות מוסדות חב"ד בעיר - גנים ובתי ספר, ואמר: "מוקירים את חב"ד, את מערכת החינוך.. ברוכים תהיו".

הרב קרמר הוסיף והתייחס לחילולי השבת המיוחסים לראש העיר הטרי ואמר, כי "ידוע ששבת ותפילין משותפים ביניהם, ששתיהם נקראים אות, ולכן בשבת אין מניחים תפילין כיוון שיש לנו את אות השבת. וכמו שרון הגן על מצוות התפילין, בטוחים אנו שמצווה גוררת מצווה בנוגע לחיזוק השבת בעיר".

ו' באדר א' תשע"ט